Skocz do zawartości

Zbanowany!?. Reporter?


Zbanowany!?.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Wiek: 13
Kontakt (GG/e-mail/steam): 64905814
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu:  Na różnych hostingach byłem już Redaktorem, lecz poniektórym przeszkadzał mój wiek ale nie zwracam na to uwagi myślę, że też na tym hostingu będę się sprawował jako Redaktor 
Znajomość zasad pisowni: Bardzo dobre :)
Ile masz wolnego czasu?: 
Na forum można mnie spotkać od 12 do 22 więc dziesięć godzin.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:  Staram się o to stanowisko bo jest mało Redaktorów a jest rekrutacja nadal aktywna więc korzystam. Swoją pracę jako Redaktor wyobrażam sobie mniej więcej tak:

* Codzienne dodawanie rzeczy takich jak: motto na dziś, pytanie na dziś         

* Bardzo duża aktywność w dziale redakcji, jak i na forum 

* Sporządzanie wywiadów pisemnych/głosowych, artykułów, gazetek, newsów itp.

* Pełen profesjonalizm wykonywanych przeze mnie prac, aby zachęcić naszych użytkowników sieci do częstszego przeglądania działu redakcji.

Pozdrawiam Zbanowany :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik
4 godziny temu, Zbanowany!?. napisał:

Znajomość zasad pisowni: Bardzo dobre :)

Zdecydowanie na nie.... już na samym wstępie wykazałeś się brakiem rozumu. Bardzo dobr"E" to mogą być dania w knajpie u Geslerowej, a znajomość zasad pisowni co najwyżej dobr"A". Ponadto nie ładnie kopiować czyjegoś podania i podpisywać się pod nim swoim nickiem. Takim postępowaniem raczej nie polepszysz twoich szans choćby nie wiem jak ładnie to wszystko wyglądało. 

https://imgur.com/a/pL9g6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...