Jump to content
  • Sign in to follow this  
    Wilczek

Wilqu na reportera

Imię:konrad
    Kontakt (GG/e-mail/steam): podam później
    Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu:  doświadczenie. Dobre byłem reporterem na 6 fach
    Znajomość zasad pisowni:  dobra każdy popełnia błędy ortograficzne ;)
    Ile masz wolnego czasu?:  Sporo. Lecz czasami ważniejszy jest mój syn od. Wszystkiego innego
    Dlaczego starasz się o to stanowisko?: ponieważ lubię pisać. Opisywać ciekawe sytuację. Pozdrawiam wilqu

Nie, jesteś nowy, rejestracja przedwczoraj.Niewiem dlaczego starasz się o posadę redaktora skoro dopiero co tutaj się pojawiłes. Masz wątpliwe 21 lat. Każdy popełnia błędy jak to napisałeś ale osoba na stanowisku redaktora popelniac ich powinna bardzo malo a w Twoim podaniu to aż roi się od błędów. 

Wybacz pisząc jedną ręką nie jest łatwo.  I trzymając. Małe dziecko w rękach. ;) Nawet nie zdążyłem przeczytać tego posta czy błąd jakiś jest. ;) 

Na NIE

- 3 posty

- rejestracja we wtorek (2 dni temu)

- ortografia (np. napisałeś "konrad" z małej i ciągle te kropki)

- jeśli nie masz czasu napisać porządnego podania bez dziecka na rękach to wątpie żebyś miał czas na napisanie jakiegoś wywiadu itp

Spędź więcej czasu na forum, udzielaj się w tematach, poznaj ludzi i forum, nie pisz postów na szybko, przeczytaj je, a potem wrzuć. Nie ma się gdzie spieszyć.

Guest
    This topic is now closed to further replies.
    Sign in to follow this