Skocz do zawartości

KutasDoZiemiJajaDoKolan odwoładnie


Frederick

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: KutasDoZiemiJajaDoKolan 
Godzina, data zdarzenia:  28.04.2018 - 22:50:38

Mapa:  brak z tego względu, że ban został nałożony wówczas wtedy kiedy mnie nie było na serwerze. Jak się nie mylę to na steamid 
Opis zdarzenia: Napiszę to co napisałem na prywatnej wiadomości do @BlackWolfa.

Dowiedziałem się od Administratora j4k s!3 gr4. Mam do Ciebie sprawę bo jak zauważyłem dostałem od Ciebie bana za to, ze niby jestem CristalMagic, a to jest kompletna bzdura dlatego, że chyba można sprawdzić po IP, że to nie ja jestem. Na allegro kupiłem od niego konto steam bo było w przystępnej cenie, a nie wiedziałem o haczyku jaki się kryje za tym. Na allegro miał nazwę CristalPL to by się zgadzało i to chyba ta osoba tak zrobiła, a ja jestem innym człowiekiem nie znam tamtej osoby. jestem chyba drugim właścicielem tego konta. Poprzedni właściciel to CristalMagic. Możesz przecież sprawdzić po IP bo sam już nie wiem o co chodzi naprawdę. 
STEAM_ID / IP:  76561198326643317

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W związku z założeniem 2 konta powinien być 2 ban.  Sytuacja wynikła taka  a nie inna  i nic za bardzo nie da się tym zrobić.  

Ogólnie wygląda to tak.  To są 2 inne osoby. Osobiście to sprawdziłem.  

W ciągu 10 minut oba konta zostaną połączone.  Dodatkowo otrzymujesz UB.  Dostaniesz swoją szansę mino że ban miał zostać.

Zamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...