Skocz do zawartości

lukassszzzzz/fukuk na admina


FuKuK Pieszy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: lukassszzzzz
Wiek:  21
Znajomość AMXX (0/8):  4 (od bardzo dawna tego nie uzywalem)
Doświadczenie:  Doswiadczenie w byciu adminem mam calkiem spore. Bylem juz dwukrotnie adminem na tym serwerze, admin na jailbreak jak jeszcze istniał 
Staż w CS'a:  ponad 10 lat
SteamID:  STEAM_0:1:90094799
Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:1:90094799
Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/lukassszzzzz/145.239.237.108:27385/
Kontakt:  steam/pv
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Jestem osoba doswiadczona na stanowisku admina. Bylem tutaj adminem. Znam sie na rozpoznawaniu czitow.  Mysle ze przyda sie kolejna osoba na tym stanowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE z prostych przyczyn. Wstawiłeś swoje podanie niemal równolegle ze skargą na jednego z adminów co wskazuje na to że kierujesz sie emocjami.  Widzę że grasz na naszym serverze od jakiegoś czasu i skoro umiesz rozpoznawać cziterów to mogłeś aplikować już wcześniej, admin który ulega emocjom nie będzie dobrym adminem.

      Druga sprawa, pisałeś w skardze że Mr.X  całą mapę sprawdza gracza który wydaje się oczywistym cziterem. Obejrzałem nagranie mapy z godziny którą podałeś i muszę stwierdzić że nad interpretowałeś fakty gdyż Mr.X  siedział może pare minut w czasie gdy Ty byłeś a poza tym jego nieobecność i powód wejście na /spec wyglądała na zwykły afk. Życie. Tuż po tym jak wyszedłeś on zszedł ze speca i krótki czas później zbanował obu. A raczej zbanował jeszcze jak byłeś ale później poprawiał. Co do złego znoszenia krytyki to nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzasz bo takie słowa może napisać każdy nikt Ci na słowo nie uwierzy, sorry.

    Co do "kablowania" jak już zostało użyte to słowo to nie uważam że skarga na admina który źle wykonuje swoje obowiązki to kablowanie, po to przecież jest ten dział. Z tym że w tym wypadku (czy też przypadku) raczej wyszła Twoja bezsilność i agresja spowodowana brakiem admina.

Edit: Jeśli poprzesz swoją skargę jakimiś konkretnymi dowodami może zmienię zdanie gdyż podpieram się tylko i wyłącznie nagraniem z mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luczko ja na tym serwerze bylem juz dwukrotnie adminem. I z tego co wiem nalezy zglaszac wszelkie nieprawidlowosci . I po za  tym ten temat nie jest tematem, w ktorym omawia sie sens skladania skargi na mr.x. Temu adminowi juz pare razy zglaszalem oczywistych cziterow, lecz on wolal sobie dalej grac niz tym sie zajac. I to podanie nie jest kierowane emocjami, lecz checia pomocy w walce z tymi "graczami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, `FraGu. napisał:

Na NIE póki co. Nie pamiętam kiedy Cię ostatnio widziałem na serwerze.. Jeśli chcesz znowu być adminem to pograj dłużej trochę, daj się poznać innym graczom a wtedy zmienię zdanie. Tymczasem sorki :P

Jesteś mniej aktywny niż gościu co składa podanie, dlaczego mnie to nie dziwi że go nie widziałeś :D

Akurat aktywność owego gracza jest ok, nie mam zarzutu aczkolwiek:

Drogi  @FuKuK Pieszy 'wyciales' z mojej wypowiedzi to co chciales, nie odniosles sie do reszty. Nie chcialem 'spamic' w temacie skargi na gracza Mr.X, bo staram sie trzymac regulaminu, ze w takim temacie wypowiada sie glownie osoba ktora zglasza skarge / osoba ktorej skarga dotyczy i ew swiadkowie, nie bylo mnie wtedy na serverze więc napisalem tutaj, co ja mysle o tej sprawie na podstawie nagrania z mapy a co wiaze sie z Twoim podaniem poniekąd, bo napisales ową skargę nie popierając jej żadnymi konkretnymi dowodami,. To że ktoś 'źle znosi krytykę' to sobie dopisales, bo ja nie widzialem by Mr.X pisał / odpyskowywał się w jakiś sposób na Twoje zgłoszenia, więc nie wiem jak mam to rozumieć. Z mojej perspektywy są to puste słowa i piszę to jako osoba neutralna w całym sporze. A to że był na spec, to już nie oznacza że sprawdza gracza, każda osoba może sobie dobrowolnie wpisać /spec i w tym przypadku może pójść do kibla, do kuchni, dostać opierdziel od żony czy cokolwiek, nie zdarzyło się nigdy afkować? Bądźmy ludźmi. Ja rozumiem że z pozycji zwykłego gracza, jak zgłaszasz osobnika który czituje i czujesz tą bezsilność bo nie masz admina a chcesz pograć może to być frustrujące. Ale nie musisz tego wyładowywać na Mr.X-ie bo jak już wcześniej wspomniałem powód jego bycia na spec może być zupełnie inny i skoro widzisz taką sytuację to równie dobrze możesz cheatera zgłosić w odpowiednim dziale a odpowiednie osoby np mogą wziąć pod uwagę obecność admina w tym momencie i nie Tobie oceniać czy Cie zlewał czy faktycznie nie mógł w danym momencie być przy komputerze. Trochę wyobraźni nie zaszkodzi. A póki co nie zostawiłeś po sobie dobrego wrażenia przynajmniej w mojej ocenie ale zostawmy decyzję tym co są wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...