Skocz do zawartości

Pare waznych spraw


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jest dość mało osób na serwie spowodowane jest to wieloma rzeczami, cs  to stara gra wiemy to wszyscy, nie każdego też stać na to by kupić premkę, ale nie chodzi tu o to

1.Co wy na to by ceny w /sklep trochę zmienić tzn Grawitacja nie za 8000$ tylko za 5000-6000$

2.Dodać tez w sklepie za dolary i monety więcej expa obecna ilosc jest śmieszna gdyby w życie wszedł propozycja nr3

3.Większy portfel nie wiem czy to się da, ale raczej da z 16000$ np do 30000$

4.Osiągnięcia które byśmy zrobili dawało by monety ewentualnie myślałem o tym by zamiast klas od poziomu dodać za osiągnięcia

np

Spoiler

zabij z karabinu x graczy

zabij z rakiet x graczy

zabij z miny x graczy

Uratuj x zakładników

Postaw x pak

bądź na serwie ileś  godzin

 

Gdyby przy tym usiąść było by ciekawe

 

5.Wprowadzić nowe perki obecne sa fajne, ale nowe tez by się przydały

6. Parę darmowych klas (wiem stalco pisaliśmy o tym)

7. Ogarnąć regulamin w sprawie txt bo jest z tym problem a trochę przesadzamy

Mamy na serwerze grawitacje za 8000$ kondycje są klasy, które maja po 3skoki. I co z tego skoro 1wysoka skrzynia to txt bo nie wejdzie tam klasa komandos. Dodać zwyczajnie taki pkt w regu, że można wejść gdzie się da jedyne txt to te które wychodzi się po za mapę czyli: DustLong tam można pływać (wiecie o co mi chodzi)

8.Dodać komendę /malamapa czy coś w tym stylu gdy na serwie jest 4-6 graczy a graja np na westoodbig

9. Więcej monet za zabicia, podłożenie i za to ze sie uratuje hosty

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.05.2018

10. zmiana perku notki Obecnie jest to jeden z najsilniejszych perkow z połączeniem z klasa która jest juz sama w sobie silna, to gracz jest w sumie nie do zabicia notki 10 + Egzekutor i inne klasy.Zmniejszyć ilosc pocisków odbijanych, albo zabrac ten perk

11.Mozliwosc przelania monet

12.Dodac granat dymny do sklepu

13. Zrobienie czegoś w stylu /ruletka /lotto 1raz na runde dzięki temu można by wygrać Monety,Perki,Dolary,Granat,

 

Wielu sie może nie zgodzić ale to tylko propozycja jak coś moge zawsze ci pomóc i mysle ze inni tak samo

 

 

Link do klas i perkow

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a więc tak, to jest ProCod 80001lvl czyli chyba jedyny taki w Polsce:

1. Grawitka niech zostanie za 8 000 $ , jak będzie tańsza to będzie miało ją więcej osób i chyba częściej będą wchodzić na TXT

2. Więcej expa za dolary/monety... hmm... Jak masz pare tysięcy monet to możesz kupować expa i nawet da to sporo lvl, nwm jak to jest ale chyba 50k expa to kolejny lvl czyli jakieś 3 kupna expa po 15k (w przybliżeniu oczywiście) - więc tak +/-

3. Większy portfel - jestem ZA, ProCod musi być troche więcej :D

4. Klasy zamiast od poziomu to od osiągnięć: Hmm... w sumie w faze testów mogłoby wejść

5/6 Nowe klasy i perki : ZA  , piszcie propozycje nowych klas/perków to może jakoś przekonamy administracje

7. Definicja TXT - no w sumie :D troche śmieszna bo zwykła (nawet mała skrzynka) to TXT bo nie można wejść jednym skokiem

8. Komenda /malamapa: ZA - nwm czy to już nie było proponowane

9. Może być tak: (nwm jak teraz jest bo nie zwracam na to uwagi :D )

1m = asysta/zemsta

3m = KILL

5m = Podłożenie/rozbrojenie paki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem : zmiana perku notki Obecnie jest to jeden z najsilniejszych perkow z połączeniem z klasa która jest juz sama w sobie silna, to gracz jest w sumie nie do zabicia Notki 10 + Egzekutor i inne klasy

Zmniejszyć ilosc pocisków odbijanych, albo zabrac ten perk

edit

dodałem jeszcze:

11.Mozliwosc przelania monet

12.Dodac granat dymny do sklepu

13. Zrobienie czegoś w stylu /ruletka /lotto 1raz na runde dzięki temu można by wygrać Monety,Perki,Dolary,Granat,

Co do klas i nowych perków  to najlepiej jak otworzy sie nowy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...