Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem w czym masz problem, jeśli spamuje czy zachowuje się nieodpowiednio to można go bloknac na czatboxie,  to samo na serwerach pochylni. Skoro niektórzy użytkownicy tutaj mimo, że wiedza jaki jest a i tak dadzą się prowokować czy odpisuja mu jednocześnie sami to napędzajac, to prezentuja nie wiele wyższy poziom od niego. A poza tym jak zbanowanie jednego użytkownika może zmienic forum? Będzie mniej bzdur do czytania to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dziadunio napisał:

Ja mam następującą propozycję. Temat zamknąć, a całą sprawę dać do przedyskutowania czerwonym. @wQ. nie Tobie, ani nie nam decydować o tym, kto i za co powinien być zbanowanym.

 

To już Ciebie informuje ze to był pomysł jednego z czerwonych, bo chciał poznać opinie ludzi z forum, którzy więcej przesiadują na forum i „żyją na nim” i widza w większości jak kto i gdzie się zachowuje a nie sami czerwoni, ale zamiast pisać z sensem to piszesz jakieś głupoty i nie na temat meh. 

Wiesz jakby wyglądała ta rozmowa? Przedstawię Ci ja

Jeden z czerwonych -ludzie narzekają na jednego użytkownika, o nicku Czarny10

pozostali czerwoni „kto to kurwa czarny10?”

 

 

6 godzin temu, Luczko napisał:

Nie rozumiem w czym masz problem, jeśli spamuje czy zachowuje się nieodpowiednio to można go bloknac na czatboxie,  to samo na serwerach pochylni. Skoro niektórzy użytkownicy tutaj mimo, że wiedza jaki jest a i tak dadzą się prowokować czy odpisuja mu jednocześnie sami to napędzajac, to prezentuja nie wiele wyższy poziom od niego. A poza tym jak zbanowanie jednego użytkownika może zmienic forum? Będzie mniej bzdur do czytania to wszystko.

Czyli według Ciebie, mniejsza ilość bzdur na forum to nic? 

No skoro jest możliwość by ogarnąć takie coś, ze nikt nie będzie prowokować, „poziom” się podniesie, to chyba warto to wykorzystać? 

 

 

 

Edit

@Dziadunio

Nie będę Ci się tłumaczył ze wszystkiego, co to za różnica kto założył temat? W ogóle temat poruszany tutaj nie dotyczy czyj to ponysl i kto założył trmat i dlaczego, tylko o użytkowniku Czarny10, skoro nie masz nic do dodania na jego temat to po co w ogóle coś zaczynasz pisać? 

Po dalsze dyskusje niezwiązane z ww uzytkownikiem zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanować go na forum jak i serwerach ten osobnik ma problemy z głowa powinni go zamknąć na oddziale zamkniętym szpitala psychiatrycznego obiecuje poprawę a za jakiś czas robi to samo i tak w kolko Macieja ale to co ostatnio odjebał to ludzkie pojecie przechodzi jak można być takim cenzura :)  ja bym na miejscu czerwonych się nie zastanawiał tylko od razu bana nałożył

 

 

Pozdrawiam  BloodyAlien aka Magik ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wQ. napisał:

 

To już Ciebie informuje ze to był pomysł jednego z czerwonych, bo chciał poznać opinie ludzi z forum, którzy więcej przesiadują na forum i „żyją na nim” i widza w większości jak kto i gdzie się zachowuje a nie sami czerwoni

Skoro to był pomysł czerwonych, to czemu sami nie napisali takiego tematu, tylko wybierają murzyna do roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Luczko napisał:

Nie rozumiem w czym masz problem, jeśli spamuje czy zachowuje się nieodpowiednio to można go bloknac na czatboxie,  to samo na serwerach pochylni. Skoro niektórzy użytkownicy tutaj mimo, że wiedza jaki jest a i tak dadzą się prowokować czy odpisuja mu jednocześnie sami to napędzajac, to prezentuja nie wiele wyższy poziom od niego. A poza tym jak zbanowanie jednego użytkownika może zmienic forum? Będzie mniej bzdur do czytania to wszystko.

Zgadzam się z Luczko. Bardzo dobrze to podkreślił. To co czarny zrobi źle to dać mu bana na odpowiedni czas i się skończy. A nie że pozwalacie mu na rozkręcanie spiny na SB. Gdyby nikt nie zwracał na niego uwagi to by tyle haosu nie było a ta dajecie się podpuszczać jak małe dzieci. Zbanujcie za kazdą rzecz na bieżąco i będziecie mieć spokój.

Pozdro To ja lolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zablokowanie mu dostępu do serwerów jak i forum będzie chyba dobrym rozwiązaniem sprawy. Dostawał tyle szans i mówił, że się poprawi, a jak wszyscy wiemy jego słowa były tak puste. W ogóle jeśli osoba mówi takie rzeczy to naprawdę chyba coś jest u niego nie tak, albo ma jakieś braki w swoim życiu, albo po prostu nie rozumie co mówi i myśli, że to jest dobre. Dla dobra serwera najlepiej delikwenta zbanować bo nie wiadomo co jeszcze wpadnie mu do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...