Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

Marshallek <3 - Prośba o UB


Marshallek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: Marshallek <3
Godzina, data zdarzenia: 04.06.2018r.
Mapa: cs_italy2
Opis zdarzenia: No cóz. CS 1.6 + Famas + Burst + Brak kasków = ban za HSy :)  admin widocznie za mało gra, żeby wiedzieć, że bursty z famasa w 1.6 działają nieco inaczej niz np w CS:GO i ze broń ta jest OP jeśli przeciwnik nie ma hełmu.
STEAM_ID / IP:  STEAM_0:1:79852046 /  91.226.70.171
http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=9053

@Zeratul 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,2k godzin przy moich 2k to nie jest turbo imponująca różnica, ale uwierz mi, famasem potrafię grać i na burście i bez bursta, więc zarzucanie mi, że mało gram jest tutaj bezcelowe.

 

Zatem tak, zacznijmy od samego dema: http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1806041253-cs_italy2.dem.zip

 

Lecimy z tematem:

0:53 burst burstem, ale celownik leci za głową +b

1: 46 przeskok na głowę, ale tak burst działa hurr durr! +b

1:59 shake that baby! +b

2:01 ideolo skok na głowę +b

2:12 lot celownika za głową CT po strzale +b

2:19 przeskok na banie +b

2:23 - jak to ująłeś? Za mało gram, żeby aimlocka rozpoznać? +b

2:41 tak sobie na głowę przeskoczyło, ale co ja tam wiem, za mało gram, żeby wiedzieć jak burst działa +b

2:49 przeskok na banie +b

2:50 przeskok na banie +b

I tak dalej i tak dalej, aż do momentu bana. Coby była jasność, demo oglądałem w prędkości 1/4 i 1/2.

 

A Ty @Marshallek startujesz do zbyt doświadczonej osoby. I tak przy okazji, ciesz się, że chciało mi się demo rozpisać od razu, bo za ten pokaz bezczelności powinieneś sobie poczekać z 20 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zeratul napisał:

Coby była jasność, demo oglądałem w prędkości 1/4 i 1/2.

 

A Ty @Marshallek startujesz do zbyt doświadczonej osoby.

No właśnie tutaj nie widzę tego doświadczenia ;)

1/4 powiadasz.
Szkoda, że na 1/4 widać, jak najpierw przesuwam celownikiem, dopiero wtedy strzelam :) Jest tak prawie w kazdej akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Sądziłam, że dasz swoją anty rozpiskę skoro jesteś w Ubt na MH. Cóż... Około 23 będę na kompie, dopiero wtedy sprawdzę. Rozpiska w edycji. 

Nie będę dawał rozpiski. Jak dla mnie powinno być demo pov, bo na hltv wygląda to całkiem inaczej niż u mnie. Napisałem, że w akcjach w których "są" przeskoki, ja widzę przesunięcie celownika a potem dopiero strzały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

00:55 - wygląda jak przeskok, ale nawet mi czasami tak ręka "zeskoczy" +/- 

1:02 - ten przeskok przy rogu ściany wygląda dziwnie, potem sekundę później 1:03 to samo 

1:46 - +/-

1:59 - 2:02 - znów przeskoki małe 

2:23 - +

3:04 - w 1/2 przeskok już po zabiciu go +

3:28 - +

3:35 - ++

3:41 - +/-

4:00 - 4:02 - + 

5:20 - szejk mały + celownik na głowę zeskakuje +

 7:19 - jakiś szejk

dla mnie wystarczy i ban powinien zostać, ale jeszcze niech leń @wQ. obejrzy bo i tak nie ma co robić. :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0;36 najpierw strzal pozniej celownik
 0;54 szejki
1;04 eheeee   celownik skacze
1;46 szejk
1;30 zabawne, 1 pestka w klate, druga przeskok w glowe, 3 pestka wraca w miejsce gdzie byla 1
2;00 to samo, 1 pocisk w niebo, 2 w glowe, 3 w to samo miejsce gdzie 1
3;04 przeskok
3;28 strzal w sciane a po chwili celownik na glowe
3;34 strzela w niebo celownik na glowe
7;19 szejki
 

Ban zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. odblokował ten temat

Witam drogą Poszkę

Mam zgodę od Naczelnika @VisTeR.' więc publikuję:

0:36 B-
0:49 brak czasu
0:53 B-
1:04 B-
1:09 tego też nikt nie rozpisał
1:30 jak wyżej
1:36 jw
1:46 B-
1:59-2:03 B-
2:12 jak tu nic nie ma B-
2:19 no bez jaj B-
2:23 no bez jaj x2 B-
2:41 no bez jaj x3 B-
2:49 B-
2:50 B-
2:58 tego też nikt nie ruszył xd
3:04 B- czysty strzał
3:15-3:20 skoro tych nikt nie rozpisał to czemu inne są rozpisane? Ano właśnie ;>
3:24 jw
3:28 B-
3:34 tu bym się zastanowił w innych okolicznościach ale to tyle
3:42 czas również zignorowany więc nie wiem na jakiej podstawie inne nie są ignorowane
3:54 B-
3:59 to samo co wcześniej - zignorowany czas. Jest czysty ale "gorsze" czasy lecą jako B+ a takie przechodzą bez adnotacji że w ogóle istnieją
4:00-4:02 jw
4:25-4:30 B-
4:35 B- tego czasu też nikt nie ruszył
4:40 jw
4:43-4:46 jw
5:21 jw
5:30-5:40 jw
5:51-5:54 jw
6:12 B+/-
6:24 B- nima
6:48 B- nima
6:53 B-
7:05 tutaj też bym się zastanowił a tego czasu nima xd
7:14 B-
7:19 B-
7:26 B-
7:35 B-
8:00 B-
//Gdzieś na początku też jest jeden-dwa czasy które średnio mi się podobają ale już nie mam jak ich odszukać (ale nie mają wpływu na nic). Umkło, amba fatima - było i nima.

Dajcie mi POV. Jest parę czasów które mnie zastanawia (ale nic więcej). HLTV, Famas i burst to mieszanka wybuchowa i jeden z najprostszych sposobów na strzelenie sobie w stopę jako UBT/Admin. Co widać choćby po niekonsekwencji w czasach tzn. na przykład dwie niemal identyczne akcje które występują w obrębie kilkudziesięciu-kilkuset sekund są rozpisywane na dwa różne sposoby. Jedna jest na B+, drugiej nie ma w ogóle. Swego czasu dawałem famasowe rozpiski w rekrutacji do UBT i każdy się na tym wykładał jak leci :)

Dużo widać famasa i bursta, niejeden się na tym wykładał. Tak jak mówiłem, parę akcji mnie zastanawia ale na podstawie doświadczenia poproszę o POV bo więcej tutaj Famasa niż AIM-a.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
Jan Gocha Noski.

 

PS. Teraz widzę że parę czasów jednak ruszyła @Madziaa<3, zwracam honor :)  Ogólnie Twoja rozpiska mi się najbardziej podoba.

PS2. Ale bez syfu w temacie plis.

PS3. 10k h jak już się licytujemy xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ech. Sprawdzę demka z wcześniejszych gier Marshallka. Do końca dnia dzisiejszego (wtorek) je wrzucę tutaj z ewentualnymi rozpiskami, jeżeli w ogóle się coś na nich podejrzanego znajdzie. 

Chociaż widzę, że Aragorn już przegląda temat to może on zadecyduje co z tym teraz zrobić. 

 

 

EDIT:

Jednak nie wrzucę bo z tych dni co grał wyskakuje mi, że brak demek z tego dnia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Madziaa<3 napisał:

Ech. Sprawdzę demka z wcześniejszych gier Marshallka. Do końca dnia dzisiejszego (wtorek) je wrzucę tutaj z ewentualnymi rozpiskami, jeżeli w ogóle się coś na nich podejrzanego znajdzie.

To jest bardzo dobry pomysł. Możesz je wrzucić nawet bez rozpiski to sobie obejrzę przed dyskusją z @wQ. a i tak pasuje się przespać z aktualnymi rozpiskami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dużo rozpisek. Jutro zapoznam się z tematem. Dzisiaj już idę spać, bo rano do roboty. Przejrzałem je teraz pobieżnie i jest kilka ciekawych akcji, ale muszę je na spokojnie i w 1/4 pooglądać, aby być pewnym. Jutro dam rozpiskę koło 22-23, bo dopiero wtedy będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam POVa z tego serwera, nieco wcześniej, ale wtedy jeszcze grałem AWP, jeśli chcecie :). Co do rozpiski @wQ. Brawo że jedna leci w głowę, dwie w niebo. Tak działa burst. Nie są to 3 strzały na raz w jedno miejsce, nie są to 3 strzały po sobie w jedno miejsce. Lecz w przeciwieństwie do np cs go, delay między strzałami jaki rozrzut w burscie jest mniejszy. Dlatego mało osób tam gra famasem. Jutro też coś dorzucę od siebie :)

@edit 05.06

http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1806041042-gg_bat.dem.zip - demko z HLTV. Mniej wiecej od 10 minuty. W 10:28 włączam swoje demko. Na HLTV wygląda jakbym miał celownik do AWP i latał na jakimś skrypcie, bo 80% strzałów jest bez zooma a lecą prosto w cel. Rozpiska? No cóż, do zbanowania, bo widać, że coś jest nie tak.
11:39 - pierwszy czas +B spora odległość, brak zooma, leci prosto w ciało, hmm.


https://www72.zippyshare.com/v/B7qbrrkD/file.html - demko POV.
11:47 - ta sama akcja ale na POV. O kurde, tam widać, że poszedł szybki zoom. Hmm, dziwne....

Oczywiście to jest przykład, bo takich akcji, gdzie HLTV pokazuje inaczej niż POV jest multum. 

Tutaj daje demka z COD'a 400 z MH, bo u Was nie gram na innych serwerach :( 
http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1806041117-fy_snow.dem.zip
http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1806041109-de_rats_1337.dem.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozpiska odwołująca się do większości czasów SUNN'a

0;36-0;38 ja tam widze najpierw strzal pozniej celownik a nie odwrotnie wiec nie wiem czemu -b       dla mnie +b
0;49 nie rozumiem podania czasu, tutaj to normalnie wyglada, najpierw celownik pozniej strzal ten czas       -b
0;54-55 jest dziwne drgnięcie celownika, dla mnie to nie nest naturalne ale takie         +/-
1;01 pierwszy przeskok, 1 strzal gdzies, drugi w glowe, trzeci w to samo miejsce gdzie 1 
1;03 przeskok tak samo jak wyzej 
1;04 celownik idzie idealnie na glowe pozniej wraca na dol 
1;30 tak jak napisalem, pierwszy strzal w klate, drugi w glowe, trzeci w klate wraca
1;46 celownik mu sie trzesie i do tego leci na glowe
1;59-2;03 pierwszy kill, celownik mu przy glowie caly czas sie trzesie przy strzale, drugi kill, pierwsza pestka celownik na nebie, 2 i 3 pestka na glowie, pozniej celownik wraca na miejsce, gdzie byl na poczatku
2;23 i 2;41 takie same sytuacje, dziwny skok na glowe +/-
2;50 strzela za niego i celownik na glowe
3;04 -/+
3;28 strzal w sciane a po chwili celownik na glowe
3;33 1 pestka w niebo, celownik na glowe, 2 pestka w niebo, celownik na glowe, 3 pestka w niebo celownik znow po strzale idzie na glowe
3;42 przeskok
3;59 1 strzal na glowe z przeskokiem, pozostale dwa ida na niebo, tam gdzie myszka poleciala
4;02 mini szejki przy glowie
4;36 w 1/4 wyglada to tak, ze celownik szedł nad cialo, ale jak tt spadl, to celownik wrocil na dol na glowe
4;45 jak mu celownik smiesznie lata
5;20 XD celownik poszedl automatyczie na gore, a w tej samej sekundzie tt kucnal i celownik tez polecial na dol
5;35 pierwszy tt - najpierw celownik pozniej strzal drugi tt - najpierw strzal pozniej celownik
5;38 zabil pierwszego tt i podczas ,gdy ten upadal, celownik polecial na glowe tego z tylu, a pozniej wrocil na swoje miejsce
5;42 celownik jest w polowie drogi a ten juz glowy dostaje
6;12 wiele razy tak mial, najpierw strzal pozniej celownik 
6;46 przy pierwszym burscie, celownik na poczatku jest przy nogach, zaczyna strzelac skacze na glowe, konczy sie burst wraca pod nogi
7;05 przeskok
7;19 celownik skacze miedzy niebem po lewo a glowa tt po prawo
7;59 szejki przy glowie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Sunn. Jest kilka wątpliwych dla mnie czasów, ale te demka HLTV mają prawie zawsze delay uber high i co najwyżej to można na ich podstawie oceniać wh, a nie SAB'a. 

Klar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dmitri ale to samo napisałem na SB zanim jeszcze napisałem temat. Jestem ciekaw czy ma demko nagrane ;) bo takie rzeczy i np no recoila to tylko POV.

Jeszcze takie małe ale, nawet CS:GO. Gra o wiele nowsza, na lepszym silniku itd ma problemy z demkami. Często akcje z demek nagranych przez CS:GO wyglądają całkiem inaczej niż te z POV. A tutaj mamy do czynienia z jeszcze starszym silnikiem. 

Do tego podrzuciłem Wam demko z POVa, niestety tylko AWP. 

A co do akcji, że najpierw zabijam jednego normalnie a potem jak to ujął @wQ. Jest najpierw strzał potem przeskok. Owszem, w niektórych akcjach tak to wygląda. Tylko teraz postaw się na moim miejscu. Czy widząc dwóch graczy, zabilbys jednego, puścił strzał i strzelał do drugiego? Bo ja np jak widzę że biegnie dużo wrogów, to nie puszczam strzału a tylko ruszam celownikiem. Tylko że inaczej to wygląda na POVie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że czysto. Kilka czasów trochę dziwnych, ale to hltv nie może tu być podstawą do zbanowania. Np. takie coś, co się dzieje przy ok 2:00 też mnie dziwi. Jest trochę akcji typu szejki przy fragach, banie przy celowniku obok głowy, ale to już wina HLTV. Niestety jest niedokładne i w takiej sytuacji przydałby się POV.

Mój werdykt do demka - czysto.

 

Sprawdziłem dzisiaj famasa jak to wygląda. Macie do porówna poniżej: POV i HLTV. Choćby po pierwszej minucie można sprawdzić, jak bardzo się różnią.

POV -> https://www17.zippyshare.com/v/HZYHccs4/file.html

HLTV -> http://d1.hltv.org.pl/srv52194/HLTV-1806052157-de_dust2.dem.zip

Nick -> Bot testowy 303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy są zgodni co do jednego ( hltv jest chujowe),a pova nikt nie ma, to nie dowiemy się niczego w 100%, podejrzane akcje są, ale jest niewystarczająco dużo na bana to daje ub.

 

"Lepiej puścić wolno czitera niż zbanować czystego gracza" :V 

 

Wszelkie pytania, wątpliwości i te takie sprawy to pw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a867008b54cb7.png

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...