Skocz do zawartości

TPS Na Grafika :)


.:TPS:.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego programu graficznego używasz? Photoshop cs6,czasem Gimp,Rays,Nik Collection
Przykłady twoich prac (minmum 5): 

1.

bftlo.png

2.

galaxygirl.png

3.

man%20and%20girl.png

4.

csblue.png

5.

zagubionytps.png
Jak dlugo zajmujesz sie grafiką?: około 5 lat z przerwami czyli około 3,4 lat
Staz na forum: pisze mi online :  7h 54m 58s, a zarejestrowałem się końcem kwietnia dokładnie 27 

Pełniłeś podobną funkcje?: Tak pełniłem nie raz tą funkce
Specjalizacja (sygnatury, avatary, loga, banery): Avatary,Loga,Sygnatory, Bannery zależy jakie
Dlaczego Ty?: Brak Grafików,Jestem Aktywny, Jestem na etapie pomiędzy amatorem a profesjonalistą, Lubie Grafikę robić ponieważ sprawia mi to przyjemność :) 

Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania. :D

Pozdrawia TPS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Sorry ale jak dla mnie to Twoje prace są wykonane w strasznie nieestetyczny, mało przejrzysty i beznadziejny sposób, a napisy wyglądają jak dopisane w paincie :/ Nakładając na siebie dwie warstwy nie wprowadziłeś wielu korekcji przez co we wszystkich pracach poza tymi z kropelkami wychodzą jakieś brzydkie niedociągnięcia. Prace które nam zaprezentowałeś są strasznie amatorskie, a ich wykonanie dla kogoś kto siedzi w tym temacie to kwestia kilkunastu sekund o ile już się posiada konkretne obrazki do "złożenia" w całość. Jako że większość osób zamawia tutaj awatary i sygnatury z napisami to chciałbym abyś dodał również chociaż po jednej sztuce z takich prac. Jeśli innym się spodobają to będę mógł stwierdzić że można dać Ci szanse bo póki co niestety jestem zdecydowanie na nie skoro to są najlepsze prace jakie możesz nam zaprezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...