Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - limit czasowy


Luczko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym poruszyć niezwykle ważną kwestię która jest dla mnie nielogiczna ale jakoś dzis mnie natchnęło żeby o tym wspomnieć.

Otóż jest w regulaminie odwołań punkt który mówi:

Cytuj

3. Czas dla admina na wypowiedź w temacie to 12h. Jeżeli admin nie wypowie się w regulaminowym czasie, to gracz dostaje UB, a admin ostrzeżenie.

Uważam że jest to bardzo niewygodny czas dla admina na przedstawienie dowodów. Już pomijam fakt że i tak admini tych ostrzeżeń nie otrzymują ale:

Nawet zakładając że punkt mówi wprost o "wypowiedzeniu się" a nie od razu przestawieniu swojej rozpiski to i tak jest to bardzo krótki czas, gdyż przykładowo gracz który dostaje bana powiedzmy w godzinach 18-22 i admin kończy grę i idzie spać czy nie zagląda już na forum w tym dniu, ma czas licząc dokładnie do 6-10 rano na jakąkolwiek odpowiedź.  Jak dobrze wiemy nie każdy z adminów sprawdza forum o każdej porze dnia i nocy a szczególnie z rana na pewno wielu tego nie robi tylko idzie do pracy. Jest to taki martwy punkt w ciągu dnia gdzie dużą część czasu przesypiamy i bardzo niewiele nam zostaje na ewentualne wejście na forum i odpowiedź. Zwiększenie limitu czasu na 24h daje już dużo większy zapas i nie jest to specjalnie krzywdzące dla osoby zbanowanej jeśli jej zalezy na dalszej grze a ma sensowne podstawy na to aby być odbanowanym.

@Aragorn myślę że jesteś z niewielu osób które mogą zadecydować o tej zmianie. Chociaż kulturalne wypowiedzi innych są mile widziane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...