Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!

 

 



Link

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Discord

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Link

Podanie


Grafii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Grafi
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 6
Doświadczenie: Podstawowe :)
Staż w CS'a: ok. 6-7 lat
SteamID: STEAM_0:0:142270944
Link do profilu na banid:http://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:142270944
Link do profilu na GameTracker:https://cache.gametracker.com/player/Grafi/145.239.237.108:27385/
Kontakt: Steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Jestem stałym bywalcem serwera, który przede wszystkim oferuje swoją pomoc w godzinach popołudniowych, Ponadto swoją przygodę z CS zacząłem około 6-7lat temu, zatem nieśmiało mogę powiedzieć, że cechuje się dużym doświadczeniem zarówno w kwestii samej gry, jak i rozpoznawaniu cheaterów. Ponadto jestem (tak mi się przynajmniej wydaje) rozpoznawalnym graczem na serwerze. Co by tu dużo mówić - moim zdaniem przyda się każda para rąk do pracy i w mojej opinii po objęciu stanowiska administratora będę odpowiednią osobą w odpowiednim miejescu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

+ steam

+ amx jeśli to prawda 

+/- wiek

- GT - krótko grasz

- konto pod podanie

Jeśli pograsz tu z miesiac z podobna aktywnością to bym się zastanawiał. Póki co Cię nie kojarzę z serwera.  A poza tym jestem ciekawy czy ten @shrekziomalto Twój kolega czy sam sobie zrobiłeś konto żeby oddać głos na TAK który i tak nie ma znaczenia, bardzo naiwne posunięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to NEUTRAL:

+ Wiek

+ Amxx

+/- Stały bywalec? Kilka razy Cię widziałem ale żeby od razu "stały bywalec"? ;)

+/- GT niby jest 17h aczkolwiek można by było dograć troszkę więcej 

Pograj jeszcze trochę, daj się poznać zarówno w grze jak i na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...