Skocz do zawartości

100# Pytanie Dnia! Specjalne!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Grafik

Szczerze? Śmiać mi się chce z tej całej masy "baitów" na necie i z tego siania paniki jak nie wiem co. Na YT i Twitchu pojawiało się pełno materiałów odnoście kwestii praw autorskich i płacenia za filmy, a prawda jest taka, że my jako użytkownicy nic nie będziemy musieli płacić ponieważ wykupienie licencji na wstawianie materiałów linków itp. leży w obowiązku portali z których korzystamy. Wiadomo, ucierpią na tym jakieś mniejsze wydawnictwa itp. ale jakby nie patrzeć to ponad 90% przekręca fakty zwłaszcza odnoście tych 2 najbardziej kontrowersyjnych art. 11 i 13. Wiadomo, można było skonstruować je w nieco bardziej przyjazny sposób ale aż takiej wielkiej tragedii nie ma. Mało tego, po dokładnym przeanalizowaniu całej ustawy mogę nawet stwierdzić, że z wielu art. jestem jak najbardziej zadowolony bo w końcu osoby kradnące czyjeś prace nie będę totalnie bezkarne, a mi jako grafikowi jest to całkiem na rękę :) 

 

TL:DR - przed masą hejtu polecam zapoznanie się z całym materiałem na stronie europarlamentu, a nie tym że ktoś hejtował ustawę na yt mimo kompletnego braku wiedzy na jej temat :D  

 

edit: Doszły mnie słuchy że podobno w ACTA 3.0 ma być battle royale! O_o szok! [Zobacz jak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

    • Administrator
    • Moderator
    • UB Team
    • Opiekun ONLY DD2 / AIM HS
    • Opiekun Discord
    • Grafik
    • Moderator Discord
    • Multi Admin
    • Admin GO MOD 4MAPS
    • Admin GO MOD ONLY DD2
    • Admin GunXpMod
    • Admin ONLY DD2
    • Donator
    • Premium
    • Weteran
    • Bywalec
    • Dziewczyna
    • Użytkownik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...