Skocz do zawartości

Podanie na Graftika


Kaniorek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego programu graficznego używasz? Photoscape, ale wykupuje Photoshop.
Przykłady twoich prac (minmum 5):  


Jak dlugo zajmujesz sie grafiką?: 2 lata 
Staz na forum: Tydzień
Pełniłeś podobną funkcje?: Na tym Forum nie.
Specjalizacja (sygnatury, avatary, loga, banery): Sygnatury, avatary
Dlaczego Ty?: Lubie robić to co robię czyli grafiki, poświęcam na nie mój wolny czas, a w wakacje mam dużo wolnego czasu, więc nic nie stoi na przeszkodzie by robić awatary i sygnatury graczom,  Lubię również je przerabiać i polepszać jakość. Mam zapał i chęci do tej rangi. 

 

A tu dzisiejsze: hsXYK0d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wymagania:

- Brak WARN'ow
- Dobra znajomosc programow graficznych 
- 30 postow
- Miesiac stazu na forum 
- Checi do pracy 
- Prowadzenie dzialu Grafika na forum (wykonywanie zlecen dla uzytkownikow, ocenianie prac innych itp.)

 

- 30 postów

- staż na forum

+/- prace

Jedyny + jaki mogę dać, to taki, że nie ma grafików. Na razie na nie. Posiedź z nami dłużej i złóż podanie ponownie.

 

@Kaniorek nie wypowiadaj się tyle bo podaniu niepotrzebnie bo warna wyłapiesz i się skończy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Jestem zdecydowanie na NIE. Przed złożeniem podania wypadało chociaż zapoznać się z regulaminem i dobić te kilka postów.. Prace niestety nie trafiają do mnie, te nałożone filtry na gotowce wyglądają strasznie nieestetycznie ale w sumie może niektórym takie coś się podoba to nie będę wytykał błędów. Jak dla mnie to jedyny plus za te namalowane ludziki ale szczerze mówiąc wątpię aby wszyscy chcieli tego typu prace bo większość zamawiających szła w zupełnie innym kierunku. Powiem tak.. posiedzisz z nami dłużej, nabijesz posty, wykonasz kilka prac jeśli pojawią się jakieś zlecenia i wtedy o ile podołasz wymaganiom ludzi mógłbym zmienić zdanie na tak :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...