Skocz do zawartości
  • Aragorn

Wyniki konkursu Mundialowego Typera

No i Mundial dobiegł końca. Francuzi mistrzem świata, a nasza tabela prezentuje się następująco:

1 Aragorn 59
    2 Area 52
    3 Mousen#23 50
    4 Tojalolek 49
    5 SpeedziK 47
    6 Madziaa<3 37
    7 Luczko 37
    8 Rey 34
    9 Karypel161cm 33
    10 [email protected]@NeR 30
    11 wQ. 27
    12 VisTeR.' 26
    13 .:TPS:. 21
    14 Boski Z Polski 20
    15 Kacuś 17
    16 Mr.X 11
    17 O.S.T.Ry 9
    18 j4k s!3 gr4 9
    19 瘋子也有很多 7
    20 Marshello 2
    21 Hs ^ Sport 2

Nagrodę za 1 miejsce zdobywa - @Area

Nagrodę za 2 miejsce zdobywa - @Mousen#23

Nagrodę za 3 miejsce zdobywa - @Tojalolek

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom,  za walkę do końca. Różnice punktowe wcale nie były takie duże ;)

Po odbiór nagrody proszę zgłaszać się do mnie na PW. Czas na odbiór - tydzień.

Walka była do końca i jąka wyrównana. :) na euro to miałem 4miejsce. Teraz udało mi się na podium wskoczyć :)

Nie wspominajmy o przewadze @Aragorn Typer. Chyba że wiecie..hmm Tylko cisza żeby nikt nie wiedział.. Aragorn dopisał sobie parę pkt .. ^^ haha

Brawa dla zwyciescy. Przez swoje gapiostwo opuściłem bodaj 1 kolejkę fazy grupowej I chyba w play-offach którąś rundę ale liczy się dobra zabawa ?

@Tojalolek Niestety, ale to jest moja faktyczna ilość punktów ;) Chciałbym mieć więcej, bo bym wygrał 250 zeta :P Równocześnie grałem na tych samych zasadach ze znajomymi i niestety, ale byłem drugi. Pierwszy wyhaczył 71 pkt... 

@Area To rzeczywista wartość moich pkt, więc faktycznym mistrzem, zresztą tak jak na Euro Typerze, jestem ja :P A jeżeli by się liczyła punktacja ze znajomymi, to nawet na podium się nie łapiesz ;)

Wiemy wiemy @Aragorn beka trzeba podkręcić, pośmiać się trzeba :) pamiętam że na euro też byłeś 1. Wgl te mistrzostwa to było zaskoczenie. Faworyci odpadali. Wyniki z kosmosu :) oby więcej takich konkursów:)

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.