Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

130# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem osobą której można zaufać bo jestem trochę znieczulony na to co inni mówią, jak postępują że swoim życiem, ich sprawa. Czasem cos skomentuje ale generalnie wole miec wyjebane, natomiast na codzień nie ma problemu że znalezieniem osób której jak coś powiesz to zaraz połowa w otoczeniu wie dlatego pod tym względem nie ufam praktycznie nikomu. Pożyczanie pieniędzy i tego typu tylko najbliższym bo wiem że oddadzą. A znalezienie osoby której można zaufać w 100% to naprawdę trudne zadanie. 

Zaufanie można zdobyć ale do pewnego stopnia, ono rośnie wraz z długością znajomości i 'dobrymi uczynkami' jeśli tak to mogę nazwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kebs, i każdy problem rozwiązany ;D

A tak na serio, nawet długie znajomości nic nie oznaczają, zaufanie nie raz oddałem komuś i się zawiodłem na nim/niej i dlatego nie wiem jak na to patrzę, czemu się otwieram za bardzo , po prostu tak wychodzi , świadomość tego że moze być dobrze, a potem się okazuje że jednak nie tym razem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...