Skocz do zawartości

144# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem Intel. Jeżeli bym chciał ogrzewać chatę zimą to wybrałbym zestaw AMD. Intel z każdym kolejnym CPU podnosi jego wydajność, przez co jest on lepiej wykorzystywany. Oczywiście CPU każdej firmy ma swoje plusy i minusy, ale dla nas graczy lepiej sprawuje się Intel. Z resztą ten obrazek wyjaśnia wszytko:

intel-vs-amd.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Jeśli chodzi o nowe generacje to odkąd pojawiły się ryzeny to teraz intele są piecykami :P Ogólnie mówiąc to mam mieszane uczucia co do obu firm. 1800x którego jeszcze jakiś czas temu posiadałem dosłownie miażdżył każdą konkurencyjną i7 w każdym jednym programie wykorzystującym kodowanie procka więc tutaj leci z mojej strony ogromny plus, aczkolwiek jeśli chodzi o większość gierek to raczej byłbym za intelem bo jak wiadomo póki co mamy naprawdę mało gierek które są w stanie wykorzystać moc wszystkich rdzeni na które stawia amd, ale z drugiej strony jeśli poza samym graniem wchodziłoby w grę np streamowanie i powiedzmy do wyboru topowe modele to jednak brałbym amdka ze względu na możliwości ogarnięcia większego bitrate :P  

 

TL:DR 50/50 :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...