Skocz do zawartości

Propozycja odnośnie nowego punktu w regulaminie serverów.


Luczko

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zauważyłem że w temacie odnośnie czasów banów nie ma nawet wzmianki o txt.  Już pomijam fakt że wyjaśnienie samego txt jest niepełne gdyż na innej sieci txt to po prostu miejsce z którego widzimy więcej bądź nas nie widać (i to jest chyba najczęściej spotykane wyjaśnienie). U nas jest to po prostu miejsce na które możemy wyskoczyć tylko z podwójnym skokiem / grawitacją. A więc przechodząc do sedna sprawy fajnie jakby punkt z txt został dodany + nawet zaproponowałbym możliwość utracenia vipa z tego powodu na okres np 1 dnia ale to już bym karał tak osobę która nie pierwszy raz to robi i zostaje przyłapana. Jak wiemy chyba tylko osoby z VIPem to robią więc kara w postaci zabrania VIPa będzie wg mnie dotkliwsza niż ban na 30min. Chociaż nie wiem jak jest to od strony technicznej później z przywróceniem tego VIPa pewnie nie odbywa się to tak na zasadzie jak unban, nie jestem tutaj pewien ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej sieci można śmiało siedzieć na skrzyni gdzie potrzeba 2 skoków, nie jest to uznawane jako tekstura i nie będzie to karane w żaden sposób. Jeśli mówisz o miejscu gdzie my widzimy innych i inni nas już nie mogą zobaczyć to było traktowane jako miejsce niedozwolone. Za moich czasów admini karali takich graczy jeśli wykorzystywali błędy mapy zgładzeniem, ostrzeżeniem słownym albo banem w zależności od sytuacji. Co do propozycji kar za tekstury odebraniem usługi na pewno nie przejdzie, dlaczego? Na serwerze może kilka osób chodzić po teksturach, ale zwykły admin nie odbierze usługi od tak to po raz, a po dwa jest automatyczny sklep, który nie korzysta z plików FTP serwera. Co to znaczy? To znaczy, że posiada własną bazę osób z usługami, a do tego dostępu nie mają opiekunowie tylko czerwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się niby jest w regulaminie, że nie można wchodzić w miejsca w których wskakujesz mając 2 skoki, bądź zmniejszoną grawitacje, ale nie można odebrać komuś usługi za która zapłacił...  To tak samo jak kupujesz auto by nim jeździć, a policja by ci je zabrała za przekroczenie prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie TXT to wyjście poza mape np. te duże dachy na dust2002. Na naszej sieci jest tak, że TXT to miejsce gdzie nie można wejść bez 2 skoków oraz kupionej grawitacji, ale gdy nasi sojusznicy nas podsadzą to już nie jest, bo każdy może w to miejsce wejść. I nie powinny być dawane bany za to, że ktoś np. podsadził sie na busta na cache i dostał bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Najprościej:

To nie są TEKSTURY:

20180902202617_1.jpg

20180902202638_1.jpg

20180902202834_1.jpg

 

To są TEKSTURY:

20180902202741_1.jpg

20180902202923_1.jpg

W najbliższych dniach powstanie temat z większa ilością zdjęć i map. Na chwilę obecną wygląda to następująco i nie będzie to zmieniane. 

Jeżeli ktoś ma pytania odnośnie danego miejsca niech zgłosi się do mnie. Zamek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...