Skocz do zawartości

demko


DZIEJA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.):DZIEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Godzina, data zdarzenia:nie pamiętam wyszedłem z serwera na mixa 
Mapa:ie pamiętam wyszedłem z serwera na mixa 
Opis zdarzenia:grałem sobie poszedłem na mixa chciałem wejść i cyk ban 
STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 2574119


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : DZIEJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 
[AMXBans] Reason : ' Wstaw demo na Pochylnia.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ Pochylnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 2574119 ' 
[AMXBans] Your IP : ' ******************************' 
[AMXBans] =============================================== 

ttps://www18.zippyshare.com/v/XYdNKSpU/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:44-gość na rolce wiadomo model lekko podskakuje się w 1/4 widać dokładnie że wystrzał perfekcyjnie timeinguje przywrócenie modelu do pierwotnej wesji czyli po scrollu
2:46-kiedy czekasz az trigger ci wystrzeli ale coś nie łapie 
2:47-to samo widać w tym straszną sztuczność po chwili strzela zeby nie wyszło że wychyla i nic nie robi 
2:57-szybko i typowe wyczekiwanie na pixel przypomnę że triggerbota można ustawić na tak zwane kośći(głowa, klata,brzuch itp itd)btw skoro w 2:44 i 2:47 przycelowujesz się do strzału to dlaczego tu miałeś super szybką reakcje 
3:18-typowa anomalia gość idzie zrobić sobie kanapkę i zostawia celownik w miejscu boost norecoil+nospread robią swoje dlatego 2 idealne szoty w głowę poleciały zauważcie sztuczną precyzję 
4:33-to jest ciekawe m4 wystrzela akurat przy scrollu kiedy celownik jest na głowie nabój nie jest wcale dalego od głowy prawda chociaż na scrollu spread wzrasta prawie ze do maximum.
4:35- znowu to samo 1/4 widać kompletny spokój czyli wyczekiwanie tylko momentu kiedy trigger strzeli za ciebie.
8:19- do tego czasu gracz zaczął grać normalnie bo admin pomidor siedział na spekcie już jego namierzanie nie trwało 3 sekundy  normalne pestki do tego pory aż nagle no właśnie, wcelował się w typa który wychyla zza skrzynki w ułamku sekundy zrobił QQ bo wiedział że to izi kill po co aiming trzymanie celownika w miejscu to jest to 
9:08 znowu to samo strasznie pewny jest siebie i zniewalająco szybki

Najbardziej spalone akcje tutaj to 2:57 3:18  8:19 9:08 reszta czasówek jest +/- lub ma pokazać dziwny playstyle tego osobnika

do tego masz dziwny crosshair placement raz strzelasz w sciany raz wchodza ci one tapy po ulamku sekundy a raz szukasz glowy przez 3 sekundy. Aimingu nie masz za grosz wyczekiwanie na pixel celownik stoi w miejsu juz po samym playstalu powinienies dostac bana. Czasowki 2:46 i 2:47 tutaj potrzebujesz tyle czasu na reakcje zaś 3:18 czekasz na łatwego fraga z ultra szybką reakcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:44 jest to zwykłe kręcenie scrolla nie są to żadne double duck ani sgs więc???????????????????????????????????
2:46 normalnie celownik na głowie i nie weszło ponieważ ta gra jest pixeloza (kwadratowe pixele)
2:47 nacelować na głowe nie można ?
3:18 jaka sztuczna precyzja opisz to lepiej ja tu widze goscia który pickuje bez żadnego ducka bez bhopa bez niczego, więc?????????????????
4:33 mam rozumieć zakaz strzelania podczas robienia sgsów? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4:35 chyba wyczekanie momentu kiedy przeciwnik się zatrzyma 
8:19 przeciwnik wychyla bez palenia scrolla ani nic więc????????????
9:08 hmmmm ciekawe dlaczego pewny siebie może dla tego że kręci 30:8?

teraz odwołamy się do wniosku 

strzelasz w sciany wchodzą tapy konkretnie z dema można?
3:18 noreciol twierdzisz jest moment gdzie w demku skanowałem full auto skrzynkę nie wiem jak ty stwierdzasz noreciol po waleniu pestek burstów, ale jesteś  utalentowany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie rozumiesz o co mi dokładnie chodzi to demko nie jest typowe jak u innych graczy. Opisuje tutaj twój komiczny Crosshair Placement twoja antyrozpiska kompletnie odchodzi do tego co opisałem w czasówkach. Więc jeszcze raz.

2:44-Gość po scrollu jego model idzie troszkę w lewo celownikiem wogóle nie poruszasz, kiedy model wchodzi pod twój celownik jest momentalny strzał 

2:44 i 2:47-Te czasówki mają pokazać jak bardzo pajacujesz szukasz głowy jeździsz po niej a nie strzelasz twoja reakcja jest o tyle komiczna ze strzelasz ale dopiero jak gość wejdzie za skrzynkę xDD bo coś ci złapać nie może. Twój playstyle jest sztuczny dlatego nie ma co się dziwić że Hromatic Cię zbanował bo uwaga ale nikt tak nie gra. Zresztą zaraz to wytłumacze

3:18-Dalej nie rozumiesz zero aimingu celownik w miejscu i dwa idealne strzały w łeb reakcja super szybka celownik w miejscu tu wali triggerbotem z daleka czyli typowe wceluje celownik od pixela i czekam na fraga

4:33-"XDDDDD" poziom 80iq i dalej nie odnosisz się do mojej rozpiski, wygląda to dziwnie po tym jak w 3:18  pokazałeś że twój playstyle kończy się na zwykłym trzymaniu celownika w miejscu

4:35-Kolejna z czasówek która pokazuje że twój crosshair placement jest po prostu śmieszny jeździsz tym celownikiem jakbyś miał reumatyzm, ale bańka za każdym razem wchodzi w ułamku sekundy kiedy celownik jest na głowie 

8:19-No tak bo przecież każdy tak robi że wcelowuje się 3mm od skrzynki i trafia łeb 100/100 w super szybkim tempie i to QQ żeby totalnie pokazać to że "no bo przecież wiedziałem że wejdzie bania"

9:08-Ziomek to jest najbardziej spalona akcja ze wszystkich to był tak szybki strzał że nawet w tym 1/4 ciężko by było mieć taką szybką reakcję na 2 idealne strzały w 1/3 wystającego łba.

Więc dalej Ci wyjaśniam nikt nie ma takiego playstaylu że sobie jeździ celownikiem i bańki strzela, crosshair placement już mówiłem na poziomie reumatyzmu bo nic nie robisz reakcje to masz po prostu boga gdzie w 9:08 perfekcyjnie to widać powiem Ci że nawet bym się pogodził z tym,ale grałeś z m4 gdzie potrzebujesz 2 strzały na zabicie w głowę, ale u Ciebie chłopie nic ty wystarczy że się wcelujesz milimetr od skrzynki i bańki same lecą. Nie ma co się dziwić że Hromatic Cię zbanował bo nie tylko ja zauważyłem twój dziwny playstyle. UBT napewno też zobaczy że demko wygląda co najmniej komicznie.Tu powinno być więcej czasówek bo tak naprawdę każdy frag jest idealny co jest nie możliwe po prostu do zrobienia nie ma pomyłki nawet się nie starasz żeby wyglądało to naturalnie. Cya.

EDIT: bo nie chce zaśmiecać tematu. Wezwij więcej kolegów z TS'a żeby Ci pomogli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

co do tego ze 3mm od skrzynki to chyba nikt normalny nie pickuje na środek 

poczekamy na UBT

jeszcze moje 2 demko rozpisz w archiwum znajdziesz  jakieś 4 dni temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucam rozpiskę tego wcześniejszego demka z nuke

link do demka : https://www117.zippyshare.com/v/l5jrG3ic/file.html

 

7:34     wychyla na model
7:47     modelowo
7:49:72  jak zrobisz pauze w tym momecie widzisz,że zlockował mu się celownik na modelu gracza  
8:10     biegnie i nagle patrzy się na model gościa bo nie jest pewien z której strony wychyli i cofa (dla mnie już to by wystarczyło)
8:36     gdy nie ma przeciwnika już nie wychyla jak w 7:47
9:03     jakby śledził model celownikiem
9:06     prefire jak gośc jeszcze nie wychylił
9:26     jak nie ma przeciwnika to już nie sprawdza hangaru jak w 8:10
9:33     zrespił się przeciwnik i on już wcelowany w niego
9:36     nie sprawdził dokładnie przybudówki mimo,że mógł ktoś tam być i jak by ktoś był to by sprawdził :)
9:52     aim lock na głowe przeciwnika przez ściane
9:54     znowu wychyla modelowo na gniazdo bo jest przeciwnik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko z nuke

++++8:10 już tłumacze co się stało ziomek myślał że typ mu wyskoczy na wnękę na czerwonej dlatego już tam się wcelował pajacerka lvl DZIEJA do tego jeszcze ten timeing bóstwo xD

9:04 sprawdzane na modelach kolorowych czy na pewno nie widział, i wiecie co nie widział prefire 

to dwie najbardziej spalone akcje nie uwzględniam tych na model bo wiadomo to aimmap takie rzeczy jak wychylanie na model się zdarzają ale te 2 to ewidentne ESP

Spojrzę jeszcze na te demko z aim_map pod względem ESP i z edytuje.

demko z aim_map 

3:03 kontrola modelu przez cały czas od lewej do prawej śmiesznie to wygląda

4:20 ¯\_(ツ)_/¯

5:49-5:55 skan w prosto w głowę a drugiego gościa ciągle kontroluje gość idzie w lewo celownik w lewo i tak w kółko do 5:55 złoto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te demko pierwsze

0:52 za szybko + 

1:11 za szybko + 

1:53  celownik idzie za modelem -/+

3:23 za szybko

5:52 troche zbyt idealnie, ze zabil jednego i celownik latal za drugim   -/+

8:22 za szybko 

8:39 troche dziwne, ze celownik polecial za kolumne mimo, ze wczesniej widzial glowe nad skrzynka -/+

 

 

nuke

8:11 idzie idzie, chce isc w lewo, celownik tam, ale nagle staje i patrzy tam, gdzie ktos wychyla +

9:07 +

 

Wg mnie spalony, wg innych UBT też, więc brak ub. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...