Skocz do zawartości

spróbować można :)


Zjarany Zgr3deK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Zjarany Zgr3deK
Wiek: 22
Znajomość AMXX (0/8): 5/8
Doświadczenie: no no powiedzmy ze coś tam potrafię odróżnić skila od cheata 
Staż w CS'a: mija powoli 5 lat
SteamID: STEAM_0:0:2704744
Link do profilu na banid:https://banid.pl/kto?to=0:0:2704744
Link do profilu na GameTracker:https://www.gametracker.com/player/Zjarany Zgr3deK/145.239.237.108:27385/
Kontakt: steam/forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciał bym spróbować sił i na tym serwerze,czasami bywa,że nie ma nikogo,a trzeba załatwić sprawe. Kulturke swą mam no i pomocny.Posiadam Flage na ProCod 80k.Chyba będzie na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zasłanianie się rangą na innym naszym serwerze mało co mówi i jest traktowane jako nic, bo primo inny mod i od tego w sumie można argumenty dawać, mianowicie inna mechanika gry, a jedyny wspólny punkt to funkcje czitów. Second 80k czyli skoków po 10x, znaczy kolejne mniam mniam skąd wiesz gdzie jest txt a gdzie legal i takich bzdur mógłbym jeszcze więcej natłuc, no ale teraz do sedna widziałem cię jednak nie SPOTKAŁEM się z udziałem twojej osoby z zgłaszaniem czitów. Punkty nie są obficie zaznaczone i opisane dlatego jakoś mnie nie zachęcasz, ja jako admin gg jestem na nie, może koledzy z 80k się inaczej wypowiedzią, nie zruzum mnie źle ale proponuję Ci napisać podanie za pewien czas kiedy się wykarzesz. Ostatecznie nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ciężka decyzja, będę za OP generalnie:

+Steam

+wiek

+doświadczenie, jesteś adminem  na ProCodzie więc zakładam że wiesz o co kaman

- GT  słabe, prócz ostatniego tygodnia a wydaje mi się że nie pogodzisz gry na 2 serverach w wymiarze czasowym zadowalającym nas wszystkich, może się pomylę w Twoim wypadku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...