Skocz do zawartości

Abdul na admina


AbdulWisimulaha

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Abdul Wisimulaha
Wiek: 23
Znajomość AMXX (0/8): 6
Doświadczenie: Posiadałem pare razy admina na FFA i TP
Staż w CS'a: Od 1 gimnazjum  już śmigam
SteamID: STEAM_0:1:430157410
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:430157410
Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Abdul Wisimulaha/145.239.237.108:27385/
Kontakt: STEAM/FB
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Na serwerze gram dosyć często i przewija się trochę cziterów zawsze jak ktoś jest dostępny na steamie/forum to piszę żeby w bił na serwer ale nie zawsze ktoś taki jest.Często cziterzy przychodzą na serwer w godzinach porannych w których też grywam, a o tej godzinie jest ciężko o admina.Mam doświadczenie w byciu adminem oraz potrafię rozróżnić czy dany gracz gra na aimie czy wh a czy jest po prostu  dobrym graczem i nie używa żadnych wspomagaczy.Za starych czasów posiadałem admina na tym serwerze kiedy  grał Naturalny  pod nickiem   ^^@Tr!X

 

Wybaczcie że jest to mój 3 post  i składam podanie na admina, ale postaram nadrobić zaległości i  być aktywnym na forum   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ~ptk. napisał:

Jeśli chodzi o podanie to TAK.

+ gt

+ steam

+ wiek.

BUMEK podaj proszę swoje GT. Grasz wgl na tym serwerze?? Czy to Ty Abdul stworzyłeś te konto? 

 

bez przesady szanujmy sie a ż tak to bym nie poleciał  ......

4 godziny temu, ~ptk. napisał:

 

 

 

Bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PTK nie gram od dziś na serwerze i nie jestem świeżakiem tu że tak piszesz bo  trochę tu kiedyś grałem  i nie muszę tworzyć nowego  konta żeby dostawać pochwały  " niby od siebie "......Starsi bywalcy serwera  na pewno mnie pamiętają pod innym nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abdul gra dłużej i takie typu wypowiedzi skierowane podobno od niego są bezsensowne bo nie mają sensu, spełnia prawie wszystkie wymagania i ma w jakimś stopniu zaangażowanie, nie wiem czy grał kiedyś ale wydaje się i jest o 90% bardziej przyhamowany od połowy serwera, zgłoszeń może nie miałem za okresu mojej kadencji ale przewijał się ten nick i to bezproblemowo więc szansę są i ją ci daje jestem na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Miłosz napisał:

Abdul gra dłużej i takie typu wypowiedzi skierowane podobno od niego są bezsensowne bo nie mają sensu

Co ma piernik do wiatraka. Konto na forum ma od niedawna. A ten BUMEK wpadł tylko zarejestrowac się żeby ocenić podanie, miał prawo zadać takie pytanie A czy jest to prawda to inna sprawa.

 

Przechodząc do rzeczy będę na TAK:

+ steam

+ wiek

+ amx

+ doświadczenie - kojarzę Cię z czasów kiedy grał jeszcze Naturalny  choć nie pamiętam czy byłeś wtedy adminem bo sam nim nie byłem i grałem raczej z mniejszym zaangażowaniem ze sie tak wyrażę, ale teraz nawet Twój awatar mi zaczal coś świtac.

+ dobre GT, aktywny na serwerze, mile widziana była by dostępność w godzinach około poludniowych

+ zgłasza na u @

 

@BUMEK mniej ? Prawie w ogóle Cię nie było. A poza tym w dziale zgłoszeń na forum nie ma żadnych zgłoszeń z Twojej strony więc wygląda  na to że lubisz grać z cziterami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...