Skocz do zawartości

Podanie Thug Life T*Pain


zamixujpl

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze:  Thug Life T*Pain
Wiek:  24
Znajomość AMXX (0/8):  7
Doświadczenie: Tak
Staż w CS'a:  Ponad 7k godzin na steam
SteamID:  STEAM_0:0:32169163
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:32169163
Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Thug Life T*Pain/145.239.237.108:27385/
Kontakt:  Steam, forum
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Często odwiedzam serwer,  chętnie przyczynię się do porządku  na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

 

Owszem GT powala, Steam też jest, ale jednak czegoś mi tutaj brakuje. Pomyślmy, co to może być... Aaaa taaak! Wiem! Brakuje mi wiary w Twoje doświadczenie jako admin. Ja sam mogę napisać, że ogarniam AMX 10/10, co nie jest zgodne z prawdą, a skoro tak wysoko oceniasz swoje umiejętności, to dlaczego ani razu ani na CB, ani na serwerze, ani w przeznaczonym do tego dziale na forum nie widziałem żadnej skargi, zgłoszenia?

 

Do tego wspomniane nabijanie godzin na specu. Jeden taki admin już tutaj był, sorry, ale to nie jest skuteczna metoda walki z oszustami.

 

Edit: Poza tym Twoja aktywność na forum pozostawia wiele do życzenia. 3 z 4 twoich postów to reklamy innych sieci serwerów, nie wspominając o tym, że sam twój nick wygląda mi na reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się co do nabijania godzin na specu i  reszty "zarzutów",  dziś dostałem pierwszy raz kicka  na afk na spec ( Przynajmniej pamięcią tak sięgam) a to dlatego, że pisałem podanie na forum i zapomniałem wyjść z gry. 
Więc nie wiem  o czym  wy mówicie, zawsze można sprawdzić (powinno) w amx bans  historie banów/kicków.  Dodatkowo autentyczność mojej aktywności na serwerze może potwierdzić level który posiadam ( Przed ostatni) 
Ponadto, co ma aktywność na forum do znajomości amx?  Nie jednokrotnie posiadałem serwer i bez większych problemów potrafiłem go skonfigurować,  więc jakieś doświadczenie mam, ale skoro uraziłem twoje umiejętności  tak wysoką samo oceną to przepraszam.
Mój nick na forum to nie reklama, tylko login steam,  a gdybyś  lepiej spojrzał to data rejestracji na forum to 2011 rok,  owszem w tamtym czasie służył mi do reklamowania serwerów jak słusznie dostrzegłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Widzę Cię często na serwerze, jesteś opanowany, mógłbyś trochę bardziej rozwinąć się w temacie - w doświadczeniu napisać swoje doświadczenia, gdzie i co robiłeś - żeby nikt potem nie miał problemów :D

Czy gracz nabija godziny na afku/specu? No nie wydaje mi się ;). Powiem tak, admini nie są pod tym względem święci, dlatego nie sądzę, żeby ocenianie gracza pod tym aspektem było sensowne - polecam spojrzeć stosunek przesiedzianych godzin na serwerze do killi.

@~ptk. adminów nigdy za mało :D Jeżeli jest ktoś naprawdę aktywny i rozsądny to warto dać szanse.

 

@zamixujpl na HJ maniaczyłam dużo na TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, OlciaxP napisał:

 

Widzę Cię często na serwerze, jesteś opanowany, mógłbyś trochę bardziej rozwinąć się w temacie - w doświadczeniu napisać swoje doświadczenia, gdzie i co robiłeś - żeby nikt potem nie miał problemów :D

 

Na początku przygody miałem swoje serwery,  później byłem adminem na HashJamie Aim HS, [TP Elite]  i głownie tylko tam grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...