Skocz do zawartości

Jakiś musi być w końcu


CzarnyOgien

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego programu używasz?: GIMP aktualnie

Jak długo zajmujesz się grafiką?: Zacząłem już wcześniej byłem na poprzednim forum grafikiem ,więc się trochę na tym znam.

Staż na forum: 6 miesięcy.

Pełniłeś podobną funkcję?: No tak byłem na poprzednim forum.

Specjalizacja?: Zajmowałem się sygnaturami i avatarami  ,ale także robiłem w metku na zlecenia banery gildii.

                                                                 Dlaczego Ty:                                                                   

Pierwszy mój argument to jest to ,że byłem już grafikiem i mogę mieć o tym pojęcie i doświadczenie i wiem jak sobie z tym radzić no i się dam rady połapać w tym. 

Po drugie nie ma żadnego grafika nwm czemu , może nie dali rady sobie poradzić z tym albo może ich przerastało lub doświadczenia nie mieli. Ze mną jest inaczej i mam nadzieję ,że mnie chociaż wyróżnicie i dacie mi szanse.

A najważniejsze to jest to jestem aktywny jestem pare godzinek na forum  przy okazji gram sobie w cs na waszym serwerze. Często się nudzę i nie mam co robić i myślę ,że to mi pomoże. Nawet w takich momentach mi granie nie pomaga.

Przykłady moich prac:

Tak jak widzicie te pracy może nie są najlepsze ,ale w najszybszym czasie będę robił lepsze i będę się przykładał

iSYct9R.png6WaxHLK.pngDaCKxNi.jpgfComDNg.jpg6zmLxbb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wymagania:

- Brak WARN'ow +
- Dobra znajomosc programow graficznych +/- nie mi oceniać
- 30 postow -
- Miesiac stazu na forum - staż może i masz, ale w ogóle się nie udzielałeś. Dopiero dziś zacząłeś nabijać bezsensownie posty.
- Checi do pracy
- Prowadzenie dzialu Grafika na forum (wykonywanie zlecen dla uzytkownikow, ocenianie prac innych itp.)

 

No więc tak... Nikt Cię nie zna, jak wyżej pisałam - dopiero dziś zacząłeś nabijać posty, prace takie średnie szczerze mówiąc. Z tego co widzę to jedynie napisy są dodane na zdjęcia i nic więcej. Na nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Tak jak napisałeś, prace nie są najlepsze więc póki co jestem na NIE. Jeśli chodzi o mnie to cała reszta mnie nie interesuje tylko w pierwszej kolejności to jak wyglądają prace które jesteś w stanie wykonać przyjmując od nas zlecenia.. skoro sam o tym wiesz i mówisz że stać Cię na więcej tylko potrzebujesz czasu i musisz się przyłożyć to czemu nie zrobiłeś tego od razu tylko dajesz nam jako przykład taką bez urazy beznadzieję i padakę z napisami z generatorów? Zrobiłbyś znacznie lepsze wrażenie gdybyś przykładowo zaczekał aż pojawią się jakieś zlecenia, porobił to czego wymagają ludzie i być może wtedy przekonałbyś do siebie więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...