Skocz do zawartości
  • PIORUN121

WITAM ALL POLECAM ZOBACZYĆ SYGNATURĘ XD

Hej jestem Bartek mam 15 lat i jestem bardzo pomocny, miły jeżeli ktoś zna natalie z cs-go mod z tego serwa to pewnie to potwierdzi :D . 

Jeżeli chodzi o mnie lubię sport chodzę na siłownię by się przygotować do liceum lub na studia, nie zastanawiałem się konkretnie jeszcze gdzie pójść.

Jeżeli chcecie mnie lepiej poznać co się działo u mnie w przeszłości i macie aplikacje notatnik polecam zobaczyć na moją sygnaturę lub napisać to ja wam wyśle sygnaturę :D 

No cześć  Bartek, skoro Natalia tak twierdzi to musi to być prawda. Btw dlaczego przygotowujesz się do liceum chodząc na siłownię? :)

4 minuty temu, Luczko napisał:

No cześć  Bartek, skoro Natalia tak twierdzi to musi to być prawda. Btw dlaczego przygotowujesz się do liceum chodząc na siłownię? :)

To już jest moja słodka tajemnica ale nic nie wiadomo do jakiej klasy dojdziesz nie sądzisz?

15 minut temu, PIORUN121 napisał:

To już jest moja słodka tajemnica ale nic nie wiadomo do jakiej klasy dojdziesz nie sądzisz?

Chyba Cię zdeczka nierozumiem I Ty mnie. Ja się pytam  co ma siłownia wspólnego z Twoim pójściem do liceum / na studia :)

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.