Skocz do zawartości

Propozycja od Don't You Worry


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem napisać propozycję bo myślę, że się przyda.

Chodzi mi o to żeby dodać Darmowy Svip/VIP za rejestracje.

Będzie to polegać na tym, że jak gracz się zaloguje na fourm i wejdzie w dział Darmowy VIP/SVIP na tydzień za rejestracje otrzyma go.

Wzór

Steam ID: STEAM_1:0:220280565

Nick: Don't You Worry

Serwer: CS GO MOD 

Myślę, że przyda się ta propozycja i wprowadzicie ją na fourm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może VIP na 3 dla tych co sie zaloguja i będą używać tego forum, nie mówię o zbednym spamowaniu ale o sensownych postach/propozycjach? Bo tak ktoś sie zarejestruje, napisze do opiekuna, dostanie vipa i tyle go będziemy widzieć na forum. A potem napisze raz z innego konta i z innym nickiem na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co teraz napisałeś nie ma sensu, dawanie komuś rangi na TRZY dni i patrzenie czy się pokazuje na forum mija się z celem i kto Ci będzie przy tym siedział i to sprawdzał, jeśli nie masz pieniążków na vipa to daj znać Ci za sponsoruje pod choinkę, bo widzę, że chyba innego celu w tym nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Veni Vidi Vici napisał:

To co teraz napisałeś nie ma sensu, dawanie komuś rangi na TRZY dni i patrzenie czy się pokazuje na forum mija się z celem i kto Ci będzie przy tym siedział i to sprawdzał, jeśli nie masz pieniążków na vipa to daj znać Ci za sponsoruje pod choinkę, bo widzę, że chyba innego celu w tym nie ma...

Spoko pod choinke chętnie to tam się wypłacisz nie . :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...