Skocz do zawartości

300# Pytanie Dnia! Specjalne!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

file.html

Czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych w Polsce? Jakie masz zdanie o adopcji/wychowywaniu dzieci przez pary jednopłciowe?

W tym temacie dozwolone jest pisanie więcej postów. Zapraszam do dyskusji i wymiany zdań.

 

 

 

 

Regulamin oraz zasady zabawy znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem za legalizacją związków homoseksualnych w Polsce. O ile mi samemu kolokwialnie mówiąc to "wisi", o tyle nie chciałbym aby w przyszłości moje dzieci (przede wszystkim gdy będą jeszcze "dziećmi") od małego musiały na coś "takiego" patrzeć. Jak wiemy w młodym wieku organizm człowieka dopiero się kształtuje, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej. Widok całujących się facetów/kobiet lub (co gorsza) uprawiających miłość w np. Parku oddziałuję na dziecko bardziej niż na dorosłego człowieka przez co w późniejszych latach może rzutować na kształtowanie się psychiki w niewłaściwym kierunku. Zdaję sobie sprawę że i tak młody człowiek od najmłodszych lat będzie wiedział (czy to znajdzie w książce, czy w telewizji czy też w internecie) co się z czym ma ale lepiej żeby nastąpiło to we właściwym momencie oraz aby dowiedział się tego z owych źródeł niżeli doświadczał takich rzeczy na własne oczy.

 

Jeżeli chodzi o adopcję/wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe to również jestem do tego negatywnie nastawiony. Natomiast niestety wydaje mi się, że jest to tylko kwestią czasu aż będzie to na porządku dziennym. Póki co jest to jeszcze taki TROCHĘ temat tabu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co przyjaciel wyżej. Mi samemu nie przeszkadza to do momentu, kiedy nie muszę na to patrzeć i osoba jakoś nie pokazuje tego publicznie. A co do adopcji, w żadnym wypadku się nie zgadzam. Dzieci wychowywane w takim "towarzystwie" będą miały podobne poglądy i całość będzie się szerzyła dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,  nie mam nic przeciwko temu że takie coś istnieje ale jestem przeciw temu żeby to okazywali w miejscach publicznych czy poprzez wspólne wychowywanie dzieci.. No proszę was, dziecko potem sie uczy od swoich opiekunów a później homoseksualizm będzie sie szerzył przez co połowa ludzi będzie o innej orientacji seksualnej niż normalni ludzie (jak nic z tym sie będzie sie robić to dojdzie do tego) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że prędzej czy później do takiej legalizacji dojdzie bo chyba na świecie bycie homo przestaje być czymś niezwykłym i jest o tym głośniej a przez to takie osoby domagają się akceptacji w społeczeństwie. 

 

Ale jeśli chodzi o adopcje dzieci przez takie pary to jestem zdecydowanie na nie. Biorąc pod uwagę nawet fakt że takie osoby mogą dobrze wychowywać dzieci to jednak bycie synem / córka dwóch tatusiów czy dwojga mam może być powodem drwin chociażby w szkole. Sami wiemy, że młodzież w tych czasach jest okrutna i każde 'odchylenie' od normy jest wyśmiewane  i dziecko może się czuć poniżane. Co skutkować może albo samobojstwami nawet, albo po prostu dziecko będzie nieszczęśliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...