Skocz do zawartości

ban


Toborzet

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.):Toborzet 
Godzina, data zdarzenia:teraz
Mapa:aim_dgl
Opis zdarzenia:gram i ban za aktywny, sprawdzałem bansa nie ma tam żadnego bana aktywnego z tym nickiem oraz z Steam_id
STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:9590087

 

http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=1534

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie powinienem się tutaj wypowiadać i pewnie dostanę warna, ale muszę się wypowiedzieć. Skoro bans był czyszczony to owy gracz nie powinien dostać teraz bana za AB.

https://pochylnia.pl/topic/119686-weso%C5%82ych-%C5%9Bwi%C4%85t/

Cytuję słowa @VisTeR.''a

"Na koniec w związku ze świętami dajemy drugą szanse każdej osobie która miała u nas bana. Nie zmarnujcie jej ;)"

Jak się domyślacie, chodzi właśnie o czyszczenie bansa. Chcecie robić wyjątki, choć VisTeR wyraźnie napisał "dajemy drugą szanse KAŻDEJ osobie..."?

 

Może ten gracz zmądrzał i nie gra już z tym syfem? Zwróćcie też uwagę, że tamten temat jest z 5 maja ubiegłego roku.

 

Edit.

@wQ.. Brak bana w bansie a gracz dostał bana za AB. Wczoraj już powinien dostać UB, dlatego wypowiedziałem się tutaj, bo raczej nie macie żadnego demka na dowód winy gracza po czyszczeniu bansa (chyba, że się mylę).

Edit2. [ostatni]

 

@wQ.

W takim razie zwracam honor ;)

Edytowane przez Black Wolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz prawo wiedzieć, wszystko rozchodzi się o to że grasz nadal na triggerbocie, przyjrzałem się temu demku co ostatnio wstawiłeś i widać akcję, gdzie to on za Ciebie strzela. Jeśli chcesz rozpiskę, zgłoś ten temat, a wstawię rozpiskę, ale dopiero w niedzielę, ponieważ wtedy znajdę czas by rozpisać dokładnie demko. Brak UB, w bansie zmieniony powód bana.

//Edit:

0.32.81 celownik idealnie w modelu, i oddanie strzału
0.33:11 ponownie celownik idealni w model, i oddanie strzału
0.57:41 Szukasz głowy, no i po najechaniu na model głowy auto oddanie strzału
1.08:64 Auto oddanie strzału, po nie udanym flick shocie, wystarczyło najechać na model, i przeciwnik ginie
1.19:01 Chwile trzymasz na modelu bez wystrzału, ale dopiero jak idealnie na modelu głowy celownik wtedy wystrzał  przeciwnik ginie
1.37:61 machasz tym celownikiem nie trafiasz nic, gdy masz celownik na tułowiu, przeciwnik zaczyna kucać, i jest auto strzał
1.41:80 celownik na modelu głowy i wtedy strzał
2.26:73
2.27:14 2 kille, celownik w tym samym miejscu tylko ruszasz się prawo lewo, i samo siada
2.54:95 celownik na hitboxie, strzał, przeciwnik pada
3.39:42 celownik metr od modelu, zero flick shota, nic, przeciwnik pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...