Skocz do zawartości

352# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad starszą osobą i inwalidą (?), ale myślę, że miejsce ustąpiłbym osobie niepełnosprawnej właśnie dlatego, że nie jest w pełni sprawna i na pewno potrzebuje chociaż takiego szacunku czy pomocy i sądzę, że starsza osoba zrozumiałaby to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dziecku. Jemu się nic nie stanie jak po stoi. Nogi mu nie odpadną. A to rodzice robią źle że uczą dzieci takiego zachowania. Ile razy mama zakupami stoi A dziecko siada. Obok przewija się starsza osoba i matka nie weźmie swojego dziecka. Jak to widzę to mam takiej matce ochotę parę słów powiedzieć. "Bezstresowne wychowanie" A potem dzieciom odpierdala ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że mimo wszystko ustąpiłbym w pierwszej kolejności kobiecie w ciąży (jest to więcej niż jedno życie).
W dalszej kolejności byłaby osoba niepełnosprawna lub osoba starsza (cienka granica w zależności niepełnosprawność-wiek, generalnie zależy od przypadku).
Nad dzieckiem może jeszcze bym się zlitował - ale niech się uczą że życie nie jest podane na tacy.
O osobie otyłej w ogóle bym nie pomyślał - dla mnie sprawa jest prost: jesz dużo/niezdrowo=masz nadwagę=Twój problem; jesz mało=masz anoreksję=Twój problem (nie będę mówił nikomu jak ma się odżywiać bo jeszcze w mordę dostanę). Może to smutne, ale dla mnie funkcjonuje to trochę na zasadzie selekcji naturalnej

Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustąpiłbym tylko kobiecie w ciąży, reszcie dziękuję.

 

Na starsze babki mam totalnie wyjebane, są chamskie i się prują do wszystkiego, jedna już mnie wyszarpała z miejsca.

Inwalida to raczej na wózku powinien siedzieć.

Na osobą otyłą też mam wywalone, jak osoba wyżej wpierdalasz - jesteś otyły - twój problem.

Co do dziecka - sam jeszcze jestem dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...