Skocz do zawartości

Propozycje/błędy/uwagi dotyczące forum


Rey

Rekomendowane odpowiedzi

1. Zmienić czcionke na inną - na tej nie widać różnicy pomiędzy a - o   
2. Dodać buźki z GG (gadu gadu)
3. https://pochylnia.pl/topic/118762-propozycja-odnośnie-nowego-punktu-w-regulaminie-serverów/?tab=comments#comment-518431  Vister:  Napisano Wrzesień 2, 2018 :" W najbliższych dniach powstanie temat z większa ilością zdjęć i map. Na chwilę obecną wygląda to następująco i nie będzie to zmieniane". Jest już nowy rok a więcej screenów nie ma, przynajmniej ja nie widze
4. W okresie zimowym dodać spadające płatki śniegu, które nie lagowałyby forum (widziałem to na innej sieci)
5. Dodać to coś zamykające temat - jak teraz jest "Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora."  - dodać takie same ale zmienić "Gracz został zbanowany przez administracje" i tak dalej, do każdej sytuacji,  bo jak gracz kogoś zgłosi a ktoś mu odpisze "Zostałeś zbanowany" to tak niezbyt chyba :D
6. Jak ktoś zareaguje na posta to pisze np. "Rey zareagowało ..." I pisze tak każdemu kto zareaguje
7. Przetłumaczyć w końcu wszystko co związane z klubami 
8. Proponuję stworzyć "ładniejszy" (jak dla mnie) styl, z żywszymi kolorami np. czerwony, pomarańczowy. Robiąc reklamy trafiłem na 2 sieci, na których style są mega, aż chce sie zostać na takich forum i go przeglądać. Przykłady (nie że reklamuje czy coś ale chce pokazać - jeśli to będzie problem moge usunąć )

https://evilshot.eu .................... https://cs-placzabaw.pl
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Zmienić czcionke na inną - na tej nie widać różnicy pomiędzy a - o   

Jak sobie przypomnę gdzie :D

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Dodać buźki z GG (gadu gadu)

Niedługo coś wrzucę. 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Vister:  Napisano Wrzesień 2, 2018 :" W najbliższych dniach powstanie temat z większa ilością zdjęć i map. Na chwilę obecną wygląda to następująco i nie będzie to zmieniane". Jest już nowy rok a więcej screenów nie ma, przynajmniej ja nie widze

Ja też nie widzę tak samo problemu z rozróżnianiem aktualnie. 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

W okresie zimowym dodać spadające płatki śniegu, które nie lagowałyby forum (widziałem to na innej sieci)

Aktualnie niekatulane. 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

5. Dodać to coś zamykające temat - jak teraz jest "Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora."  - dodać takie same ale zmienić "Gracz został zbanowany przez administracje" i tak dalej, do każdej sytuacji,  bo jak gracz kogoś zgłosi a ktoś mu odpisze "Zostałeś zbanowany" to tak niezbyt chyba :D

Oke pomyślę jak to lepiej zrobić. 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Jak ktoś zareaguje na posta to pisze np. "Rey zareagowało ..." I pisze tak każdemu kto zareaguje

Mi działa dobrze xD 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Przetłumaczyć w końcu wszystko co związane z klubami 

Ok w next tyg zrobię to. 

19 godzin temu, Reyuś :) napisał:

Proponuję stworzyć "ładniejszy" (jak dla mnie) styl, z żywszymi kolorami np. czerwony, pomarańczowy. Robiąc reklamy trafiłem na 2 sieci, na których style są mega, aż chce sie zostać na takich forum i go przeglądać. Przykłady (nie że reklamuje czy coś ale chce pokazać - jeśli to będzie problem moge usunąć )

A kto zrobi i zapłaci?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, VisTeR.' napisał:

Aktualnie niekatulane. 

Ale żeby już było na zaś :D 

53 minuty temu, VisTeR.' napisał:

Mi działa dobrze xD 

A mi nie :( https://zapodaj.net/36b9e936e9a7e.png.html

53 minuty temu, VisTeR.' napisał:

A kto zrobi i zapłaci?  

No wiesz :P Ty i aquax 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, Reyuś :) napisał:

Jutro poprawię jak nie zapomnę. 

3 godziny temu, Reyuś :) napisał:

No wiesz :P Ty i aquax 

aquax nie umie xD a ja nie umiem na tyle by zrobić nowy styl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Widzę, że chyba Vister bierze się za forum to trzeba ten temat odświeżyć:

^1. Czcionka nadal nie zmieniona

^5. Nadal nie zmienione

9. Wyświetlanie godziny dodania posta na forum obok dnia. Ktoś coś napisał przykładowo o 12, wbijam na forum o 13 i pisze "Godzinę temu", wbijam za kolejne 50min pisze to samo -.- Trochę irytujące

10. Reakcje można dodawać codziennie, a nie co 24h

11. Reakcje zbierają się gdy ich nie wykorzystamy (max 6). Przykładowo : jednego dnia nikomu nie przyznamy reputacji, następnego dnia możemy przyznać 2 razy

12. Zaktualizować kod reklamy lub załatwić jakiegoś grafika by zrobił reklamujący "obrazek"

13. Stworzyć automatyczne wysyłanie wiadomości do nowego użytkownika np. Napisz post i zgarnij darmową usługę na 14 dni ( i link do tematu Przetestuj Premium i usługę na serwerze) 

14. Dodać automatyczna wiadomość do użytkowników, którzy zalogowali sie po 2-3 latach, że mogą się zgłosić po darmowa usługę na 3/7 dni na serwerze w zamian za to, że wrócili

- do 13 i 14 - Takie małe urozmaicenie, które nic nie kosztuje, a jest szansa, że taka osoba po wypróbowaniu usługi kupi ją, bo się spodoba. Bez takich wiadomości wątpię, że taka osoba będzie patrzeć każdy dział w poszukiwaniu jakichś nowości i ułatwień dla graczy. Takie samo coś można zrobić z Lotto, by użytkownik wiedział, że takie coś istnieje czy Nagradzamy zgłaszających, choć z tego co mi wiadomo to już nie jest aktualne

15. W dziale Forum *Counter Strike 1.6* jest poddział *Serwery Counter Strike* - proponuje zmienić jego nazwę na Zareklamuj Się. Miałem już nieraz taką sytuacje, że inne fora usuwały moje reklamy, bo twierdziły że nie mamy u siebie działu do zareklamowania się  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

Reakcje można dodawać codziennie, a nie co 24h

E?? 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

5. Nadal nie zmienione

Wiem jestem w trakcie zmian tego. 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

Zaktualizować kod reklamy lub załatwić jakiegoś grafika by zrobił reklamujący "obrazek"

Nie umiem i nie mam takiej osoby. 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

13. Stworzyć automatyczne wysyłanie wiadomości do nowego użytkownika np. Napisz post i zgarnij darmową usługę na 14 dni ( i link do tematu Przetestuj Premium i usługę na serwerze) 

Dziś w nocy to dodałem. 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

14. Dodać automatyczna wiadomość do użytkowników, którzy zalogowali sie po 2-3 latach, że mogą się zgłosić po darmowa usługę na 3/7 dni na serwerze w zamian za to, że wrócili

Chyba wysłać, da się zrobić ale to dopiero jak pokończę resztę rzeczy. 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

do 13 i 14 - Takie małe urozmaicenie, które nic nie kosztuje, a jest szansa, że taka osoba po wypróbowaniu usługi kupi ją, bo się spodoba. Bez takich wiadomości wątpię, że taka osoba będzie patrzeć każdy dział w poszukiwaniu jakichś nowości i ułatwień dla graczy. Takie samo coś można zrobić z Lotto, by użytkownik wiedział, że takie coś istnieje czy Nagradzamy zgłaszających, choć z tego co mi wiadomo to już nie jest aktualne

Ogarnięte. 

Dnia 10.07.2019 o 21:48, Reyuś :) napisał:

15. W dziale Forum *Counter Strike 1.6* jest poddział *Serwery Counter Strike* - proponuje zmienić jego nazwę na Zareklamuj Się. Miałem już nieraz taką sytuacje, że inne fora usuwały moje reklamy, bo twierdziły że nie mamy u siebie działu do zareklamowania się  

Zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...