Skocz do zawartości

Rudolf - prośba o UB


Rudolf

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania : rudolf
Godzina, data zdarzenia: 17:30 (około) serwer [COD 400 MW3] 
Mapa:de_westwood_big
Opis zdarzenia:Grałem normalnie jak codzień na tym serwerze i nagle bez powodu dostałem bana... 
STEAM_ID / IP:   STEAM_2 : 0 : 2146435200/IP: 185.227.188.86

Jeśli napisałem w złym temacie to serdecznie przepraszam i proszę o przeniesienie, nieznam zbytnio forum, bo przyszedłem na wasz serwer po prostu pograć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Demo masz z hltv. Na mnie też dużo się skarżą, że mam aima i co? Czekamy na rozpiskę. Z racji, że jesteś początkującym adminem z tego co kojarzę, to jeśli potrzebujesz pomocy to pisz na priv do mnie lub @Zeratul 

Jeżeli ktoś się odwołuje od Twoich banów, masz obowiązek to udowodnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jjaytadeo napisał:

Nie zrobiłem demka skoro perfidnie strzelał na aimbocie. I to nie tylko ja się na to skarżyłem bo dostawałem masę wiadomości na u@ ze gra na aimbocie.

Człowieku ty sobie jaja robisz? O jakim ty w ogóle aimbocie mówisz? Gadać to sobie mogą, tak samo widziałem z 20 wiadomości, że ty masz wh (w sumie tak to wyglądało). Tego admina to masz chyba tylko po to żeby móc grać bezkarnie na cheatach i banować (niesłusznie) graczy, którzy są po prostu lepsi od ciebie. W ogóle kto takim dzieciakom daje range admina? Jak banujesz to robisz demko, lub screeny i gotowe, w razie jakichś problemów wstawiasz demko/ss i wtedy osoby kompetentniejsze od ciebie mogą ocenić czy faktycznie ktoś grał na czitach. Ten ban to jedynie twoje widzimisię... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rudolf napisał:

Człowieku ty sobie jaja robisz? O jakim ty w ogóle aimbocie mówisz? Gadać to sobie mogą, tak samo widziałem z 20 wiadomości, że ty masz wh (w sumie tak to wyglądało). Tego admina to masz chyba tylko po to żeby móc grać bezkarnie na cheatach i banować (niesłusznie) graczy, którzy są po prostu lepsi od ciebie. W ogóle kto takim dzieciakom daje range admina? Jak banujesz to robisz demko, lub screeny i gotowe, w razie jakichś problemów wstawiasz demko/ss i wtedy osoby kompetentniejsze od ciebie mogą ocenić czy faktycznie ktoś grał na czitach. Ten ban to jedynie twoje widzimisię... 

Czekaj cierpliwie na rozpatrzenie odwołania, bo w ten sposób jak powyżej, to sobie nie pomożesz. Jeżeli nie masz nic do dodania w kwestii samego bana, możesz napisać skargę na admina w dziale serwera na którym to bana dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Zostałeś zbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...