Skocz do zawartości

Reprezentacja Pochylni


a kuku

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka iż tako jestem Właścicielem grupy esport cs 1.6 Nazwa grupy TeamPochylnia Szukamy nowych ludzi do składu którzy będą reprezentować Squad 

Wymagania

-Brak patoli

- TS3

- +14

- Steam

- Mikro

 

Chwilowy stan Grupy 

@a kuku

@FD KubaA GoD

@

@

@

Wzór 

Imię :

Wiek :

Ile grasz w cs 1.6 :

Posiadasz TS3? :

Opisz się (min 3 zdania) :

Dlaczego ty (min 3 zdania):

 

Poszukujemy 3 osoby Pisać pod tematem osoby zainteresowane !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny reprezentant z permabanem na naszej sieci, którego sobie jeszcze do tego sam dał, poszedł w cholerę z sieci, a wczoraj czy przedwczoraj wrócił z podkulonym ogonem. No kurła, fame jak uj się szykuje. Uwierz mi, Pochylnia i multi-gunwo mają się dobrze i nie potrzebują takich "reprezentacji", bo obie marki są dobrze graczom znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • UB Team
2 godziny temu, Gruby zlom napisał:

to sie lepiej zapisz jak taka madra jestes

gwarantuję, że gdyby zebrali cały ten swój "team", to Madzia sama by na nich ugrała.
 

Bez L@My, który wątpię, że na takie coś by się zapisał (XD) albo Mafioza, Pablitto'a itp. którzy już tu nie grają nie opłaca się nawet robić czegoś takiego, bo tylko zrobicie pośmiewisko z naszej sieci. Możliwe, że jeszcze ktoś z aim/hsa mógłby się znaleźć, ale jeszcze nie widziałem na tym forum nikogo stamtąd. Dajmy na to ja, gdzie mam "gorsze dni" w csa (od kilku tygodni skilla u mnie praktycznie wcale nie widać),  a na prawie, że każdej mapie praktycznie zawsze kończę pierwszy albo drugi, więc nie sądzę, żeby ktoś z serwerów grał na tyle dobrze, żeby rywalizować z innymi sieciami, gdzie na pewno są "silni zawodnicy"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Gruby zlom napisał:

to sie lepiej zapisz jak taka madra jestes

Mogłabym się zapisać, ale nie do takiego teamu, który rozwaliłabym sama bez słuchawek nawet xD

Znajdźcie kogoś lepszego to pomyślę, ale w sumie nie wiem czy miałabym czas na takie "zabawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...