Skocz do zawartości

Kampmeter i Vip


Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym że nie gra już na tym serwie tak wiele osób i często są grane przez to mapy GG a gdy na tak malej mapie złapie kampmeter to ciężko się go pozbyć można przebiec całą mapę a i tak "gaśnie światlo", więc pytanie moje takie czy da rade wyłączyć kampmeter na GG mapach?   jest to pytanie i zarazem propozycja, jest to zwłaszcza upierdliwe gdy sie gra broniami z zoomem gdzie małego postoju nie da się uniknąć. Kampmeter nie ma racji bytu na mapach GG. 

Druga sprawa  to ten nieszczęsny Vip a właściwie chodzi mi o 150hp na respie jest to tak nieuczciwe że aż grac się odechciewa... rozumiem jakiś podwójny skok szybszy bieg lub cichy bieg ale z tym hp jest przegięcie jest to po prostu mega nieuczciwe. Jeszzce bym to zrozumiał gdyby wszyscy mieli 150 niezależnie od tego czy posiada ktoś Vipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kampmetera się zgodzę, jest on bardzo upierdliwy na małych mapach typu gg_33_lab. Ale co do VIP-a się nie zgodzę, ponieważ jedyne na co tak na prawdę narzekacie przy nim, to HP. Nauczcie się, 150 HP jest tylko i wyłącznie po zrespieniu się, do czasu otrzymania pierwszych obrażeń i/lub pierwszego fraga, potem nie regeneruje się ono do wartości większej niż 100, przez co VIP jest potem jak każdy pojedynczy gracz (no może poza powiększonym regenem HP). Moim zdaniem VIP jest dość mocno zbalansowany, bo uważam, że gdyby miał stałe 150 HP to to już by było OP (nie doliczając jeszcze dodania dla niego kevlara).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego że to jets tylko na respie zrozum to wreszcie Zeratul! ważne że jest, podam wam taki przykład grałem przeciwko graczowi Kacus on i ja mieliśmy awp wale do niego, dostaje za 120 i oczywiście kolega dalej żyje i zaraz po mnie odwdzięcza się takim samym strzałem również za 120 tylko że ja oczywiście gine i tak pare razy na jednej mapie. I powiedz mi czy to jest fer? A zeratul i tak zaraz mi napisze ze to tylko na respie bo cały czas to w kółko powtarza. Powiedz mi Zeratul ile razy tobie to tyłek uratował "tylko na respie"? W chuj i jeszcze więcej razy bo gram z toba regularnie i wiesz że nie raz sie na ciebie wkurwiałem przez tego vipa. I zrozum że masz to tylko na respie i aż na respie! 

Z reszta nie wiem po co ja się produkuje, wejde na serwa proponuje jakies zmiany to zaraz admini sie sapia zeby na forum propozycje skaldac a na forum propozycje zlewane są ciepłym moczem. nawet jeden z adminów mi to napisał. zmieniona została kolejność broni i troche mniej XP trzeba wbijac i to tyle ze zmian... a no i jeszcze została topka na koniec każdej mapy usunięta ktora zawsze jakis dodatkowy smaczek rywalizacji dawała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A jak dla mnie ten cały kamp meter można wypieprzyc całkiem. Jak chcą, niech kampia. Jedynie można wrzucić coś w stylu kicka  jak jesteśmy w bezruchu przez powiedzmy 180 sekund. 

W vipie ze 150 hp zmienić na 120 i wszyscy będą zadowoleni. Zamiast tych 30 hp może być na przykład 5% szybsze chodzenie. Tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, D.O Double G napisał:

Ale co z tego że to jets tylko na respie zrozum to wreszcie Zeratul! ważne że jest, podam wam taki przykład grałem przeciwko graczowi Kacus on i ja mieliśmy awp wale do niego, dostaje za 120 i oczywiście kolega dalej żyje i zaraz po mnie odwdzięcza się takim samym strzałem również za 120 tylko że ja oczywiście gine i tak pare razy na jednej mapie. I powiedz mi czy to jest fer? A zeratul i tak zaraz mi napisze ze to tylko na respie bo cały czas to w kółko powtarza. Powiedz mi Zeratul ile razy tobie to tyłek uratował "tylko na respie"? W chuj i jeszcze więcej razy bo gram z toba regularnie i wiesz że nie raz sie na ciebie wkurwiałem przez tego vipa. I zrozum że masz to tylko na respie i aż na respie! 

Z reszta nie wiem po co ja się produkuje, wejde na serwa proponuje jakies zmiany to zaraz admini sie sapia zeby na forum propozycje skaldac a na forum propozycje zlewane są ciepłym moczem. nawet jeden z adminów mi to napisał. zmieniona została kolejność broni i troche mniej XP trzeba wbijac i to tyle ze zmian... a no i jeszcze została topka na koniec każdej mapy usunięta ktora zawsze jakis dodatkowy smaczek rywalizacji dawała.

 

Owszem, nie powiem, że nie uratował mi czasami dupy, bo to by było kłamstwo, ale i tak nie zmienia to faktu, że VIP jest jaki jest i szczerze wątpię, żeby ktokolwiek chciał to zmieniać. Przy okazji zastanawiam się po co od razu na mnie wskoczyłeś pisząc tego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kampmeter to są gracze, którzy mimo ograniczenia siedzą w jednym miejscu lub czekają na przeciwnika i biją w plecy... to bardzo wkurza. Gdyby został zlikwidowany takie miejsca jak domki na italy były by okupywane non stop. Jeżeli ciemnieje ekran znaczy że siedzisz za długo w jednym miejscu serio nie jest trudno biegać po mapie :| Myślę że jest to też ułatwieniem dla graczy z niskim lvl w stosunku do graczy z wysokim. W końcu musisz opuścić 'dobrą miejscówkę', mniejsze skupienie=szansa dla graczy słabszych lub z niższym lvl. Taka moja opinia :)  Zgadzam się co do map gg- nie jest potrzebny. 
Vip 150 'na respie' ale gdy ty bywasz pierwszą osobą, z którą ma do czynienia, więcej razy pod rząd bywa frustrujące. 120 i szybsza regeneracja albo 150 vip i podwójny skok dla wszystkich :D

tak wiem że mają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały temat rozbija się o zwykłe marudzenie, bo hurr durr, zabiercie temu vipowi stopisiont hapekuff, bo nie mogem go z affki na szczała zabić. No kurwa mać, wiele osób przez to przechodzi, przechodziło i przechodzić będzie (w tym ja) i tylko niewielki procent na to narzeka. Stop whining and deal with it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mnie tam nie przeszkadza, że muszę dwa razy walnąć vipa z awp czy scouta. Poza tym, jak się wyceluje dobrze to i jednym strzałem się łatwo zabije. Trzeba mieć czasem pod górkę, a nie wszystko na izi. Tak jak pisałam, dać vipowi 120 czy 130 hp (albo 125 po środku xD) i każdy będzie zadowolony. Nie ma co więcej kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...