Skocz do zawartości

Podanie #2 [ Adminio ]


Cloud

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Adminio
Wiek: 23
Znajomość AMXX (0/8) : 6
Doświadczenie: Bardzo dobre :) duży staż adminowania na serwerach posiadanie oczywiście kiedyś własnych :)
Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Steam
SID:
STEAM_0:0:2990225
Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561197966246178/
Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2990225
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Adminio/145.239.237.108:27385/
Kontakt:  Steam
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego ja :)? To już opisuję zauważyłem że prawie nie ma administracji ciężko kogoś spotkać z admina siedzi dużo dzieci obrażając graczy przeszkadzając  w grze , chciałbym wprowadzić ład i porządek na serwerze jestem stałym graczem ale jakoś nie miałem motywacji aby złożyć podanie :) po dłuższym oczekiwaniu i przekonaniu się że mogę wam pomóc musiałem to zrobić ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

+ wiek 

+/- gt, już się chyba psuć zaczyna bo od 5 dni nic nie grałeś praktycznie 

- z tym, że nie ma administracji się nie zgodzę. Na serwerze admin jest prawie cały czas. Przynajmniej wtedy, kiedy sprawdzam z ciekawości graczy online 

- forum. Wchodzisz jedynie żeby podanie napisać 

- nie zgłaszasz, a jak zgłaszasz na serwerze to zazwyczaj czystych graczy 

Neutral 

 

 

Edit:

Nieładnie tak kolegom kazać wypowiadać się w podaniu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, sorry najster

- Kultura na serwerze leży (choć idzie pokręcić z Tobą bekę)

- GT dobre, ale grasz ostatnio dość mocno w kratkę

- Ostatni raz na forum byłeś napisać poprzednie podanie, zatem śmiem wątpić, żebyś po otrzymaniu admina wchodził codziennie, żeby sprawdzić, czy nie ma odwołania od twojego bana

- Nawiązując do poprzedniego punktu, śmiem również wątpić w twoje doświadczenie jako admin. Jak już zgłaszasz, to czystych graczy, którzy grają lepiej od Ciebie, zatem ten i poprzedni punkt się uzupełniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zjarany Zgr3deK napisał:

Jestem na Nie!

-forum

-Gt

-(proszenie kolegów o reputacje????szczyt chamstwa) dla mnie to by było clouse 

-no niestety u mnie również masz minusa za zgłaszanie 

Kolegów? Kto powiedział że my go znamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zjarany Zgr3deK napisał:

Jestem na Nie!

-forum

-Gt

-(proszenie kolegów o reputacje????szczyt chamstwa) dla mnie to by było clouse 

-no niestety u mnie również masz minusa za zgłaszanie 

Grałem z nim tylko na only dd2 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie macie opcje edytuj nie spamcie 
Co do podania 
+ wiek 
+steam 
- grasz w kratkę 
Lepiej mało o dobry adminów ale nowych też można szkolić 
50/50

https://www.gametracker.com/player/[H*s*E] Bambus/80.72.43.106:27035/  mało gram bo mam serva do ogarnięcia 
Nie wpieniaj mnie, masz ten urlop to sb miej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga @Madziaa<3 Adminio nie kazał mi się wypowiadać bo go znam czy inne insynuacje.  Wypowiedziałem się bo pograłem trochę na srv , nie dużo lecz wystarczyło by ocenić że Adminio zna się na rzeczy, i lubi pomagać innym. A co do "spamowania" użytkownika @Zirax to uważam że to hipokryzja pisać "nie pisz posta pod postem" gdy ty dodajesz sobie notatkę moderatora,  zamiast wyjaśnić sprawę z owym graczem na pv, pamiętaj że on nie ma uprawnień by dodać tobie ową notatkę do posta :)

Pozdrawiam 

Aleksy32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie będę się rozpisywać za dużo. Twierdzisz, że nie kazał wypowiadać wam się w podaniu, to jakim cudem w szóstkę w PRAWIE tym samym czasie (odstęp postów to 2, 3 minuty) wypowiedzieliście się w nim i kilku z was w tym samym czasie zarejestrowało się na forum? Poza tym, pisaliście do mnie na priv. Dwóch wysłało mi ssa z gt, które było oczywiście sfałszowane. Jak poprosiłam o link, a nie ss, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nick dopisany w gimpie czy w paincie, kij wie jak, a w linku gametrackera widoczny był nick mojego kolegi Vegety. Drugiego nie sprawdziłam czyj był, ale po wpisaniu waszych nicków, które były w tych sfałszowanych gt, nie wyszukało ich. Następne dwie czy trzy osoby napisały mi, że nie mają internetu bo są na wakacjach (XD) i dlatego gt nie podadzą, a na forum mają internet żeby wejść? Przypadek? Nie gracie na serwerze, a wypowiadacie się, co jest sprzeczne z regulaminem. Dowody rozmów, jeśli będzie trzeba, mogę opiekunowi przesłać bez problemu.

Co do notatek - po co mam bezsensownie pisać posty, skoro mam od tego notatki? Macie opcję edytuj, więc tam możecie odpisywać mi, czy innemu moderatorowi. Tematy są na bieżąco sprawdzane, także edycję na pewno zauważymy.

Według mnie podanie powinno zostać od razu zamknięte, oszustów zwarnować, autora podania również i tyle, ale nie do mnie należy decyzja co do podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Madziaa<3 napisał:

Nie będę się rozpisywać za dużo. Twierdzisz, że nie kazał wypowiadać wam się w podaniu, to jakim cudem w szóstkę w PRAWIE tym samym czasie (odstęp postów to 2, 3 minuty) wypowiedzieliście się w nim i kilku z was w tym samym czasie zarejestrowało się na forum? Poza tym, pisaliście do mnie na priv. Dwóch wysłało mi ssa z gt, które było oczywiście sfałszowane. Jak poprosiłam o link, a nie ss, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nick dopisany w gimpie czy w paincie, kij wie jak, a w linku gametrackera widoczny był nick mojego kolegi Vegety. Drugiego nie sprawdziłam czyj był, ale po wpisaniu waszych nicków, które były w tych sfałszowanych gt, nie wyszukało ich. Następne dwie czy trzy osoby napisały mi, że nie mają internetu bo są na wakacjach (XD) i dlatego gt nie podadzą, a na forum mają internet żeby wejść? Przypadek? Nie gracie na serwerze, a wypowiadacie się, co jest sprzeczne z regulaminem. Dowody rozmów, jeśli będzie trzeba, mogę opiekunowi przesłać bez problemu.

Co do notatek - po co mam bezsensownie pisać posty, skoro mam od tego notatki? Macie opcję edytuj, więc tam możecie odpisywać mi, czy innemu moderatorowi. Tematy są na bieżąco sprawdzane, także edycję na pewno zauważymy.

Według mnie podanie powinno zostać od razu zamknięte, oszustów zwarnować, autora podania również i tyle, ale nie do mnie należy decyzja co do podania.

Powiem ci tak wiem że nie za bardzo mi się wypowiadać na temat podania ;) itd powiem ci tyle ja nikomu nic nie gadałem od lat tutaj jest reklama mojego serwra ts3 którą robi alexy i sam grał ze mną na gunxp ;) powiedziałm że napisałem podanie na tej sieci że strasznie mi się tutaj podoba a on wypowiedział się jak normalny człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje 3 grosze,
+ za to, że jesteś osobą komunikatywną na serwerze , ale zdecydowanie z takim zachowaniem jakie reprezentujesz  jestem na NIE .
Jeszcze nie tak dawno wyzywałeś mnie od cziterów,  na moją odpowiedź "Trenuj " zacząłeś  obrażać rodziców ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...