Jump to content
  • Cloud

Podanie #2 [ Adminio ]

Nick na serwerze: Adminio
    Znajomość AMXX (0/8) : 6
    Doświadczenie: Bardzo dobre :) duży staż adminowania na serwerach posiadanie oczywiście kiedyś własnych :)
    Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Steam
    SID:
    STEAM_0:0:2990225
    Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561197966246178/
    Link do profilu na banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:2990225
    Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Adminio/145.239.237.108:27385/
    Kontakt:  Steam
    Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego ja :)? To już opisuję zauważyłem że prawie nie ma administracji ciężko kogoś spotkać z admina siedzi dużo dzieci obrażając graczy przeszkadzając  w grze , chciałbym wprowadzić ład i porządek na serwerze jestem stałym graczem ale jakoś nie miałem motywacji aby złożyć podanie :) po dłuższym oczekiwaniu i przekonaniu się że mogę wam pomóc musiałem to zrobić ;)

Pozdrawiam :)

+ wiek 

+/- gt, już się chyba psuć zaczyna bo od 5 dni nic nie grałeś praktycznie 

- z tym, że nie ma administracji się nie zgodzę. Na serwerze admin jest prawie cały czas. Przynajmniej wtedy, kiedy sprawdzam z ciekawości graczy online 

- forum. Wchodzisz jedynie żeby podanie napisać 

- nie zgłaszasz, a jak zgłaszasz na serwerze to zazwyczaj czystych graczy 

Neutral 

Edit:

Nieładnie tak kolegom kazać wypowiadać się w podaniu xD

Jestem na nie, sorry najster

- Kultura na serwerze leży (choć idzie pokręcić z Tobą bekę)

- GT dobre, ale grasz ostatnio dość mocno w kratkę

- Ostatni raz na forum byłeś napisać poprzednie podanie, zatem śmiem wątpić, żebyś po otrzymaniu admina wchodził codziennie, żeby sprawdzić, czy nie ma odwołania od twojego bana

- Nawiązując do poprzedniego punktu, śmiem również wątpić w twoje doświadczenie jako admin. Jak już zgłaszasz, to czystych graczy, którzy grają lepiej od Ciebie, zatem ten i poprzedni punkt się uzupełniają.

Jestem na TAK

+ wiek

+ GT dobre

Przez Madziaa<3,

Podaj swoje gt w ciągu 24h w celu sprawdzenia, czy masz przegraną odpowiednią ilość godzin na serwerze.

Przez Madziaa<3,

Nie podałeś gt w wyznaczonym czasie.

Jestem na Tak

+ wiek

+ mutacja

+ pomocny gość 

+ śmieszek

+ dużo czasu na serwerze 

+ konto więcej niż rok na forum 

Powodzenia

Przez Madziaa<3,

Podaj swoje gt w ciągu 24h w celu sprawdzenia, czy masz przegraną odpowiednią ilość godzin na serwerze.

Przez Madziaa<3,

Nie podałeś linku w wyznaczonym czasie.

Jestem na Tak!

+Wiek

+ Doświadczenie 

+ Mutacja

+/- Forum

+ Znam 

+ Znam go z DD2 jak na longu szejka robił ;D 

Przez Madziaa<3,

Przez Madziaa<3,

Jestem na TAK

+wiek

+doświadczenie

+spędzony czas

+znajomość AMX

+dobry ziomek dzieli sie pojarą pod klatówą 

Przez Madziaa<3,

Przez Madziaa<3,

Dobra morda
    +rep
    +czas
    +GT +
    mutacja
    + Konto na forum

Przez Madziaa<3,

Przez Madziaa<3,

Nie podałeś linku do swojego gt w wyznaczonym czasie + fałszywy gt.

Jestem na TAK 

+ powaga 

+ wiek 

+ mutacja

+ ogarnia amx'a

+doświadczenie 

+ świr paleta

+ pomagał mi  jak nie ogarniałem 

-/+ forum 

Oby Ci się udało

Przez Madziaa<3,

Przez Madziaa<3,

Nie podałeś linku do swojego gt w wyznaczonym czasie + fałszywy gt.

7 godzin temu, Zjarany Zgr3deK napisał:

Jestem na Nie!

-forum

-Gt

-(proszenie kolegów o reputacje????szczyt chamstwa) dla mnie to by było clouse 

-no niestety u mnie również masz minusa za zgłaszanie 

Kolegów? Kto powiedział że my go znamy?

Przez VisTeR.',

Jeżeli nie wiesz kto to, to czemu się wypowiadasz w podaniu?

12 godzin temu, Zjarany Zgr3deK napisał:

Jestem na Nie!

-forum

-Gt

-(proszenie kolegów o reputacje????szczyt chamstwa) dla mnie to by było clouse 

-no niestety u mnie również masz minusa za zgłaszanie 

Grałem z nim tylko na only dd2 ;) 

Przez Madziaa<3,

To dlaczego się tutaj wypowiadasz?

@Madziaa<3 bo uważam, że to odpowiednia osoba? 

Przez Madziaa<3,

Skoro nie znasz, nie grasz na serwerze to skąd możesz wiedzieć, czy to odpowiednia osoba? Po drugie, nie pisz posta pod postem, ostrzeżenie słowne.

Ludzie macie opcje edytuj nie spamcie 
    Co do podania 
    + wiek 
    +steam 
    - grasz w kratkę 
    Lepiej mało o dobry adminów ale nowych też można szkolić 
    50/50

https://www.gametracker.com/player/[H*s*E] Bambus/80.72.43.106:27035/  mało gram bo mam serva do ogarnięcia 
    Nie wpieniaj mnie, masz ten urlop to sb miej....

Przez GandalfBialy,

A ja bym poprosił o link do twojego nicku na GXP z Gametrackera, czas 24h

Przez GandalfBialy,

GT dodane, urlop mam, ale od grania, co nie znaczy, że nie mogę ogarniać forum ;)

Droga @Madziaa<3 Adminio nie kazał mi się wypowiadać bo go znam czy inne insynuacje.  Wypowiedziałem się bo pograłem trochę na srv , nie dużo lecz wystarczyło by ocenić że Adminio zna się na rzeczy, i lubi pomagać innym. A co do "spamowania" użytkownika @Zirax to uważam że to hipokryzja pisać "nie pisz posta pod postem" gdy ty dodajesz sobie notatkę moderatora,  zamiast wyjaśnić sprawę z owym graczem na pv, pamiętaj że on nie ma uprawnień by dodać tobie ową notatkę do posta :)

Pozdrawiam 

Aleksy32

Nie będę się rozpisywać za dużo. Twierdzisz, że nie kazał wypowiadać wam się w podaniu, to jakim cudem w szóstkę w PRAWIE tym samym czasie (odstęp postów to 2, 3 minuty) wypowiedzieliście się w nim i kilku z was w tym samym czasie zarejestrowało się na forum? Poza tym, pisaliście do mnie na priv. Dwóch wysłało mi ssa z gt, które było oczywiście sfałszowane. Jak poprosiłam o link, a nie ss, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nick dopisany w gimpie czy w paincie, kij wie jak, a w linku gametrackera widoczny był nick mojego kolegi Vegety. Drugiego nie sprawdziłam czyj był, ale po wpisaniu waszych nicków, które były w tych sfałszowanych gt, nie wyszukało ich. Następne dwie czy trzy osoby napisały mi, że nie mają internetu bo są na wakacjach (XD) i dlatego gt nie podadzą, a na forum mają internet żeby wejść? Przypadek? Nie gracie na serwerze, a wypowiadacie się, co jest sprzeczne z regulaminem. Dowody rozmów, jeśli będzie trzeba, mogę opiekunowi przesłać bez problemu.

Co do notatek - po co mam bezsensownie pisać posty, skoro mam od tego notatki? Macie opcję edytuj, więc tam możecie odpisywać mi, czy innemu moderatorowi. Tematy są na bieżąco sprawdzane, także edycję na pewno zauważymy.

Według mnie podanie powinno zostać od razu zamknięte, oszustów zwarnować, autora podania również i tyle, ale nie do mnie należy decyzja co do podania.

22 godziny temu, Madziaa<3 napisał:

Nie będę się rozpisywać za dużo. Twierdzisz, że nie kazał wypowiadać wam się w podaniu, to jakim cudem w szóstkę w PRAWIE tym samym czasie (odstęp postów to 2, 3 minuty) wypowiedzieliście się w nim i kilku z was w tym samym czasie zarejestrowało się na forum? Poza tym, pisaliście do mnie na priv. Dwóch wysłało mi ssa z gt, które było oczywiście sfałszowane. Jak poprosiłam o link, a nie ss, nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nick dopisany w gimpie czy w paincie, kij wie jak, a w linku gametrackera widoczny był nick mojego kolegi Vegety. Drugiego nie sprawdziłam czyj był, ale po wpisaniu waszych nicków, które były w tych sfałszowanych gt, nie wyszukało ich. Następne dwie czy trzy osoby napisały mi, że nie mają internetu bo są na wakacjach (XD) i dlatego gt nie podadzą, a na forum mają internet żeby wejść? Przypadek? Nie gracie na serwerze, a wypowiadacie się, co jest sprzeczne z regulaminem. Dowody rozmów, jeśli będzie trzeba, mogę opiekunowi przesłać bez problemu.

Co do notatek - po co mam bezsensownie pisać posty, skoro mam od tego notatki? Macie opcję edytuj, więc tam możecie odpisywać mi, czy innemu moderatorowi. Tematy są na bieżąco sprawdzane, także edycję na pewno zauważymy.

Według mnie podanie powinno zostać od razu zamknięte, oszustów zwarnować, autora podania również i tyle, ale nie do mnie należy decyzja co do podania.

Powiem ci tak wiem że nie za bardzo mi się wypowiadać na temat podania ;) itd powiem ci tyle ja nikomu nic nie gadałem od lat tutaj jest reklama mojego serwra ts3 którą robi alexy i sam grał ze mną na gunxp ;) powiedziałm że napisałem podanie na tej sieci że strasznie mi się tutaj podoba a on wypowiedział się jak normalny człowiek

To i ja dorzucę swoje 3 grosze,
    + za to, że jesteś osobą komunikatywną na serwerze , ale zdecydowanie z takim zachowaniem jakie reprezentujesz  jestem na NIE .
    Jeszcze nie tak dawno wyzywałeś mnie od cziterów,  na moją odpowiedź "Trenuj " zacząłeś  obrażać rodziców ...

Neutral

- Każesz graczom wypowiadać się w podaniu :smiech2:

+ Podanie

+ Steam

- Ostatnie mi czasy nie widzę Cię na serwerze

Mój GT: https://www.gametracker.com/player/KinG/145.239.237.108:27385/

Przez GandalfBialy,

§4. W podaniach mogą wypowiadać się: (...) - Osoba z czasem online min. 5 godzin na serwerze w ciągu ostatnich 2 tygodni. Masz przegrane ledwo 81 minut w ciągu ostatniego miesiąca. Ostrzeżenie słowne.

Guest
    This topic is now closed to further replies.