Jump to content
  • PrOsTy

Propozycja.

Hej. Jak wiecie jest tylko jeden serwer w Cs:Go. Chciałbym abyście dodali może jakiś serwer 1 vs 1. Lub Deathrun bo na Multi-Head nie mam zamiaru grać.

Wiem, że są to koszty ale więcej osób zaczęło by grać na serwerach.

@izak123 napisz oddzielny traktat a nie bedziesz pisać i dodawać pod moim jakieś pomysły...

Ja jako stały gracz chciałbym abyście dodali tez HideAndSeek :) fajna zabawa.

Główne pytanie - Czy ten utrzymywanie takiego serwera byłoby opłacalne? Czy byliby na nim ludzie?

+1 co do Hasającego, lepiej ogarnąć aktualne serwery niż stawiać kolejne, którymi nikt się nie zaopiekuje, które stałyby z błędami po pare miesięcy

Ponczeg :3   można wiedzieć dlaczego? Za każdym razem jak wbijam na forum to widzę, że na tym serwerze ktoś gra i widać, że nie stoi pusty, więc nie wiem o co ci chodzi. No ale jak na nim nie grasz to chyba nie ma o czym rozmawiać

A z drugiej strony, to wszystko co napisaliśmy, raczej nie wypali, bo nikt nie będzie się tym opiekował, a jeśli wypali to pójdzie na mh a nie do nas

Nie ma sensu dodawać kolejnych serwerów csgo przynajmniej do czasu, aż pozostałe serwery nie będą w pełni ogarnięte i z przyzwoitymi statystykami grających na nich graczy :)

Co do samego serwera csgo only mirage to praktycznie ciągle jest ktoś do gry mimo błędów na nim itp. 

Natomiast jak chodzi o clany na serwerze only mirage, proponowałbym to usunąć same z tym problemy i bugi.. 

Nie ma też co pisać, że pójdzie serwer csgo only mirage na MH :/ 

Co do samej opieki nad serwerem nie jest powiedziane z góry, że nikt się nim nie będzie chciał zająć ;] 

Temat został zamknięty przez moderatora.
    Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzja zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
    Ekipa Pochylnia.pl

Guest
    This topic is now closed to further replies.