Jump to content
 • Lambert

  Admin CS:GO ONLY MIRAGE

  Lambert last won the day on April 18

  Lambert had the most liked content!

  1 Follower

  About Lambert

  • Rank
   Nowicjusz
  • Birthday 04/14/2001

  Profile Information

  • Płeć
   Męźczyzna
  • Skąd
   Z internetów
  • Steam
   76561198354497930
  • GG
   67570294

  Contact Methods

  • Inne
   http://steamcommunity.com/profiles/76561198354497930

  Recent Profile Visitors

  196 profile views
  1. Lambert

   Ban za nic

   Po obejrzeniu demka ok. 5 razy przyznaje, że gracz miał faktycznie lucky. Przepraszam za zaistniałą sytuacje i prosiłbym o UB dla tego pana.
  2. Lambert

   Ban za nic

   Zachowałbyś przynajmniej minimum kultury w pisaniu skargi bądź odwołania ;3 Co do samej sprawy, o którą się rozchodzi.. Nie mam pojęcia jak, ale demka nie mam nigdzie zapisanego. Co równa się z brakiem dowodów twojej nieczystej gry na serwerze :/ No cóż tym razem ci się upiekło.. Proszę o ub dla tego jegomościa. Edit Sprawdzam i nic :/
  3. Lambert

   Podanie o Admiana

   na tak +gt +/-kultura - raz jesteś spokojny i da się pogadać, a raz wyzywasz innych graczy (z przewaga na spokojny i kulturalny) +wiek +doświadczenie
  4. Lambert

   Podanie na admina

   Jestem na tak +gt +mało kiedy przeklnie na serwerze, także kultura jest ;3 -/+ konto steam +wiek
  5. Lambert

   Podanie cloudy

   Niestety na NIE vac za cheaty faktycznie dostałeś w dodatku się przyznałeś. - kultura na serwerze +/- gt
  6. Lambert

   Odwolanie do bana

   Przepraszam użytkownika @mlodyv2vacban ban nałożony na ciebie był przypadkowy. Prosiłbym o ub dla tego gracza, a także przyjmę karę za błąd.
  7. Lambert

   439# Pytanie Dnia

   Lucyfer, Sex Education i w sumie to tylko te dwa na tą chwilę
  8. Lambert

   Podanie na Admina

   Na nie -gt leży po całości od ponad tygodnia. - często zdarza Ci się prowokować bądź obrażać innych graczy. + głos na dość poważnym poziomie mimo wieku. I w sumie najważniejsze.. Masz vac na koncie i grasz na nowym jeśli się nie mylę.
  9. Lambert

   podanie na admina

   Mimo znacznej ilości braków w wymogach jestem na TAK. +wiek +doświadczenie +/- GT Masz dość dużo sesji po 30-40min ;3 Pomagasz dość dużo w wykrywaniu cheaterów itp, ale również dość często zdarza ci się przeklinać (bez twojej lekkiej wulgarności jesteś naprawdę sympatycznym graczem)
  10. Lambert

   Podanie Wizard

   Na Nie. - latanie na wh czy jak wolisz "wh", nie ważne czy w 1.6 czy w cs go.. Ważne, że na tej sieci serwerów -brak 30h na serwerze - zbyt wiele nie spełnionych wymagań +wiek +doświadczenie, ale może być lepiej Adminów nigdy za wiele, ale dla twojej osoby jest na tą chwilę nie osiągalne posiadanie funkcji admina na serwerze i mam nadzieję, że to się zmieni i z kolejnym podaniem będzie już dobrze ;)
  11. Lambert

   Podanie dMn

   Jestem na Tak +wiek +gt Co do twojej osoby.. Jesteś miły, rozmowy jak i kulturalny, w dodatku często zgłaszasz (praktycznie się nie mylac co do cheatera) dlatego myślę, że co do twojego doświadczenia coś tam jest A same komendy itp są bardzo zbliżone do amx więc jeśli byłeś adminem w CS 1.6 to powinneś coś pamiętać. Więcej nie mam do dodania odnośnie twojej osoby.
  12. Lambert

   Cześć

   Cześć
  13. Lambert

   404# Pytanie Dnia!

   Każdym słowem i czynem
  14. Lambert

   402# Pytanie Dnia!

   Uważam, że ukrywanie jak i tłumienie uczyć przeważnie nie prowadzą do niczego dobrego... Są sytuacje, gdy tłumienie np. Gniewu lub innego uczucia może w jakiś sposób polepszyć dana sytuację, a rozpisywać się o tym nie widzę potrzeby, także to będzie tyle ode mnie
  15. Lambert

   398# Pytanie Dnia!

   Sprzątać
  ×