Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

UnBan


Lofner

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Lofner
Godzina, data zdarzenia:  12.07.2019 - 15:32:21
Mapa :de_eldorado
Opis zdarzenia: Wyzywałem się z graczem na innym serwerze innego forum gdy był na spect on również mnie wyzywał ale mniejsze co później się okazało ten gracz był adminem na tym forum i dostałęm bana pod tytułem : Reklama serwera +ucieczka     jak dostałem bana ten oto admin powiedział na mikrofonie do mnie "Trzeba było mnie nie wyzywać na multishocie szmato"  Więc mam pytanie czemu dostaje bana na serwerze gdzie go nei wyzywałem (wyzywałem go dopiero po dostaniu bana wiecie impuls) jak już to prosze o słusznego bana i nie perma gracze którzy mogą potwierdzić : NewYearHappy (chyba taki nick) Tony Montana oraz gracze którzy byli na serwerze 10minut przed dostaniem bana
STEAM_ID / IP: VALVE_2:1:771459962

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzywałeś graczy  na serwerze naszym (go mod) dostałeś kicka weszłeś spowrotem na serwer i znow to samo dostałem attack ddos ale widziałem nadal czat i pisałeś coś takiego:


Tony Montana dropped
Tony Montana opuscil gre
HLTV - 1s1k naj opuscil gre
*** Kaneki-Kun killed xBr4dzz with a headshot from ak47 ***
KuBiXl dropped
PREDATOR killed mayer with ak47
[VIP] [2577 | SILVER IV] *DEAD* Lofner :  193.33.177.21:27080

Mecenas dropped
HLTV - 1s1k naj dolaczyl
HLTV - 1s1k naj opuscil gre
[VIP] [2577 | SILVER IV] *DEAD* Lofner :  193.33.177.21:27080

HLTV - 1s1k naj dolaczyl
HLTV - 1s1k naj opuscil gre
Kaneki-Kun killed Cicho with ak47
KuBiXl dolaczyl
[16 | SILVER I] *DEAD* blob :  /loguj
jak widać są tutaj gracze z naszego forum gdy weszlem na to ip co podaleś byłeś tam na serwie gdy tylko zobaczyłeś mnie na spec uciekłeś spowrotem na nasz serwer i odrazu dałem ci bana za reklame

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty człowieku wgl gadasz? byłem tylko na spec nie wiem kogo ty próbujesz oszukać ale na pewno ja taki gupi nie jestem i nikogo nie wyzywałem zaraz pójdę na tamtą serwerownie i poproszę administrację o podanie logów z dnia dzisiejszego 

 

EDIT: a i tutaj masz jeszcze  screena który gracz mi właśnie podesłał a mowiłeś że wyzywałeś tylko na tamtej serwerowni https://imgur.com/a/HqfRaaT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to są logi na chat głosowy ?? ja mam przynajmniej świadków

 

EDIT:

2 minuty temu, dwafal napisał:

a i tutaj masz jeszcze  screena który gracz mi właśnie podesłał a mowiłeś że wyzywałeś tylko na tamtej serwerowni https://imgur.com/a/HqfRaaT

Pisałem już to na chat boxie i admin zamknąl sprawe z tym screenem pod wpływem impulsu wyzywałem po banie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze to zawołaj twoich "świadków"  tego tony po twoim banie tez mnie wyzywał lecz nie jestem jakimś idiotom zebym banował tak o z "dupy" tylko go ostrzegłem poczekamy na logi z tego co wiem to montana napisał jeszcze do ciebie za przeproszeniem "wypierdalaj" a tony się do mnie żalił ze to ja on nawet czytac nie umie oraz popełnia bardzo dużo błędów ortograficznych takich jak:ktury jusz

 

EDIT: poczekajmy pójdę do vistera z prośbą o logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...