Skocz do zawartości

Zgłoś błąd w nowym stylu!



Więcej

Głosuj na nasze serwery!



Więcej

Skiny na naszych serwerach CS2 już dostępne! Odwiedź nasz specjalny panel i dowiedz się więcej!



Więcej

Zapraszamy na nasz nowo powstały serwer Discord!



Więcej

485# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy powinien chociaż raz w życiu być w miejscu, gdzie ludzie żyją w słabych warunkach i potrzebują pomocy, a mimo wszystko cieszą się życiem oraz w miejscu, gdzie przez ludzką samolubność i głupotę cierpią zwierzęta. Łatwiej pozostać obojętnym dla faktów i materiałów na ekranie niż na żywo, na prawdziwe cierpienie. Wiadomo że na siłę nikogo się nie zmieni ale możliwe, że chociaż część ludzi doceni bardziej to co ma i zastanowi się dwa razy nad swoimi czynami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rey to ja nie wiem kiedy to odkryłeś ;] 

Ja uważam że każdy powinien raz wejść w gówno, po czym podnieść nogę otrzeć i iść dalej, jak zwykle w taki sposób moje odpowiedzi ;]

@Szczwana Wiesz , prawdziwe ale trudne dla zaakceptowania przez większość, coś ci zacytuje , jak powiedział Ksiądz Popiełuszko , żyjemy w zakłamaniu, pozwalamy na kłamstwo, nie demaskujemy jej, wtedy nie jesteśmy wolni. Większość nie zrobi nic bo reszta tego nie popiera, wiesz o co chodzi. Żenada ten świat ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Nasi partnerzy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...