Skocz do zawartości

[inox- - Prośba o Ub]


inox-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -in0x-

Godzina, data zdarzenia: 10-10-19 10:42
Mapa: de_Mirage
Opis zdarzenia: Wszedłem na serwer, przywitałem się i grałem. Odrazu poszedłem do Jungli i patrzyłem czy ktoś nie idzie przy schodach z awp i nagle wyszedł chlop z pałaców i ja mu takiego flicka życia dałem w czaszke i potem znowu wyszedł mi ziomek przy schodach to to normalnie zabiłem no i 2 umarło sobie :) Dalej patrzyłem mida z okna ... wyskoczyłem z okna i zauważyłem typa w underze no i mowie under... przyszedł kolega z drożyny by ruszyć w bój, no i zabiliśmy go. ZOSTAŁ OSTATNI ze było only A to każdy mógł się spodziewać ze plantuje na a albo wyczekuje nas gdzieś zkampiony. My byliśmy we 2 na midzie i nagle przeciwnik  przebiegł przy konektorze do jungli i ja to widziałem i teammate tez, to ja odrazu się wcelowałem z awp w okno a on   w connecta  i tak czekamy czekamy ... nagle smoke do connecta. To ja prawdziwy bojownik nie boje się niczego, idę w smoke'a i chowam się przy tej skrzynce... smoke powoli zniknął i widziałem jak ten przeciwnik idzie przy mnie na mida ... to ja poczekałem aż trochę odszedł no i wyciągnąłem nóż i ruszyłem w pogoń za nim i mu kose w plecy wsadziłem i nagle dostałem bana na serwerze .... CO TO KURDEBELE JEST !! 
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:1:516804138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...