Skocz do zawartości

Avenus Papa.


mlodyrastafari

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Wiek:24
Kontakt:PW/Steam/
Staż w CS'a:7lat
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów:Jestem magistrem w sprawdzaniu demek,moje oko widzi więcej niz twoje dlatego jestem najlepszy
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?:ta
Ile masz wolnego czasu?:duzo
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów):skeet cc/aimware/interwebz/cshviprpoject/unity/ayyware/krzychu-software/Dariusz0-c0derWWA
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Bo jestem najlepszy
 

Wymagania:

  • Aby pełnić funkcję UB Team, należy mieć ukończone 16 lat. JEST
  • Posiadać minimum 2 lata stażu w CS. JEST
  • Posiadać minimum miesięczny staż na forum.JEST
  • Pełnić, minimum miesiąc, funkcję admina na dowolnym serwerze Pochylni. Nie?
  • Podanie można składać raz na 15 dni. tak
  • Podania można składać przez cały okres rekrutacji.tak
  • Nie można posiadać aktywnych WARNów. tak
  • Ostateczną decyzję podejmuje administracja. nie
  • Wysoka ranga "Staff" na innej sieci serwerów = podanie automatycznie odrzucone bez możliwości składania ponownej kandydatury. (Wyjątkiem jest rezygnacja z rangi na innej sieci).Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie.

Rzekomo jesteś 46-cio letnim weteranem wojennym nie posiadającym prawej ręki, znasz Pudzianowskiego i ten Ci płytki kładł w domu, masz audi A4 w gazie i RS7. A i podobno też jesteś milionerem.

 

Sorry, takie bajki możesz pisać na samosi czy innym gównoportalu, gdzie ktoś jest w stanie Ci uwierzyć.

 

PS. Podaj mi namiar do twojego psychiatry, też chce takie srogie tabsy jak Ty przyjmujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale nie

- nie miałeś admina na naszych serwerach

- jakby na to nie patrzeć to nawet nie wiem kim jesteś xD
- masz 5 postów. Dla mnie za mało, żeby cokolwiek o tobie powiedzieć (czy jesteś choć trochę ogarnięty, ale patrząc po CB to chyba tak nie do końca)

- coś myślę, że jakbyś dostał tego UBT to byś miał na wszystko wywalone i do wszystkiego podchodził z dystansem, niezbyt poważnie, a to stanowisko dla odpowiedzialnej osoby

1 godzinę temu, mlodyrastafari napisał:

Wysoka ranga "Staff" na innej sieci serwerów = podanie automatycznie odrzucone bez możliwości składania ponownej kandydatury. (Wyjątkiem jest rezygnacja z rangi na innej sieci).Tak

Mamy to zinterpretować to, że masz już inną wysoką rangę na innej sieci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...