Skocz do zawartości

593# Pytanie Dnia!


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
3 minuty temu, SpeedziK napisał:

Kanapka ze schabowy i keczupem 

Tak przecież każdy robi. 

 

Ja jem krokiety, pierogi i kopytka z keczupem, bez tego nie zjem xd Dla niektórych jest to dziwne, nie wiem dlaczego skoro tego keczupu daje naprawdę mało. Tak poza tym to nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GandalfSzary też jem placki z cukrem i ze ... śmietaną - też dla niektórych może być to dziwne połączenie. Również jak Speedzik jem kanapkę z kotletem i z ketchupem i kopytka z ketchupem jak Madzia.

 

Nie przychodzi mi żaden konkretny przykład do głowy, ale naprawdę dużo rzeczy jem z ketchupem i z chlebem. Raz tak się zdarzyło, że jadłem rosół i drugie danie z chlebem xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Madziaa<3 napisał:

Ja jem krokiety, pierogi i kopytka z keczupem, bez tego nie zjem xd Dla niektórych jest to dziwne, nie wiem dlaczego skoro tego keczupu daje naprawdę mało. Tak poza tym to nic 

Tak przecież każdy robi, lol

 

Jak najdzie chrapka to lubię jeść kanapkę ze stosem szynek , pasztetów i czego znajdę w lodowce.. nie umiem powiedzieć co jest dziwne, bo jeżeli dziwne a smakuje to tak nie jest ;P Nachodzi ochota bez namysłu wpierdalam, co mam się zastanawiać czy to może być dziwne ;V Jedzenie jest dla ludzi, wszystkich kombinacji trzeba spróbować :D Najbardziej uwielbiam wszelakiego rodzaju proszki xD Od .. mleka w proszku, po kwas laskorbinowy a nawet barszcz czerwony lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...