Skocz do zawartości

Odwołanie, ostatnie.


Nessy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Nessy
Godzina, data zdarzenia: 11.12.2019r
Mapa: only mirage
Opis zdarzenia: To co zawsze, pisze ostatni raz odwołanie, wymagam demo! Oraz ingerencji właściciela serwera do tego otóż odwołania, gdyż nie mam zamiaru pisac co 2 dni odwołania, bo jakiś admin ma gorszy dzień! Admin banujący MENTOS. Gośc ma 4500h zamykał tabele. Jak znów dostane bana zmieniam serwer, bo to co tu sie dzieje jest tragedia. Jestem nie mal pewien że dostane ub gdyż nie cheatuje, wiadomo to choćby z poprzednich demek. Gość nawet nie był ani razu na spect. Nie wiem czy ci admini są w zmowie że by mnie banować, bo ja tu niczego nie rozumiem...
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:1:521611144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka kilka razy stwierdzam że ban dany nie potrzebnie i z mojej winy ponieważ dałem go po tym jak w pewnym momencie podążałeś celownikiem za przeciwnikiem mimo tego że go nie widziałeś, lecz po dłuższej analizie doszedłem do wniosku że widziałeś jego głowę gdy przebiegał i to była moja nie uwaga. Najmocniej przepraszam za to nie porozumienie i mam nadzieję że z wielką chęcią wrócisz do nas :) Jeszcze raz najmocniej przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mentosowsky napisał:

Po obejrzeniu demka kilka razy stwierdzam że ban dany nie potrzebnie i z mojej winy ponieważ dałem go po tym jak w pewnym momencie podążałeś celownikiem za przeciwnikiem mimo tego że go nie widziałeś, lecz po dłuższej analizie doszedłem do wniosku że widziałeś jego głowę gdy przebiegał i to była moja nie uwaga. Najmocniej przepraszam za to nie porozumienie i mam nadzieję że z wielką chęcią wrócisz do nas :) Jeszcze raz najmocniej przepraszam 

Rozumiem, czekam na ub ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...