Skocz do zawartości

Odwolanie... Ponownie ten sam admin xd


Nessy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Nessy
Godzina, data zdarzenia: 25.12.2019
Mapa: ony de_mirage
Opis zdarzenia: Gralem, smialismy sie w teamie, ze dostalem bana od nowego admina, smiech oczywiscie byl z tego ze za cheatowanie, Admin kolejny raz mnie zbanowal bez powodu, nawet nie siedzial na spect xd Nie bylo go nawet w moim teamie xd Bynajmniej wydaje mi sie ze go nie widzialem, gosc mnie banuje 2 raz z rzędu. Mimo że na serverze po 1 banie, mnie przepraszał że to była pomyłka, no ok, ale czemu to ja mam tracić czas na pisanie odwołań bo gość nie potrafi mi nawet przekazać co mu nie pasuje w mojej rozgrywce, ani też nie udostępnia w ogóle! dowodów innym administratorom ? Prosze zróbcie porządek z tą administracją. Bo ja już mam powoli tego dosyć. Podejrzewam że ban perm, wpadł po tym, jak gość dostał headshota w szczurze, rzucił smoke, ale no niestety wychylił zanim smoke się aktywował xd. Pozdrowionka.
STEAM_ID / IP: 

STEAM_1:0:143261636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety próbowałem rozpisac demko ale się kraszuje i się nie da odpalic.

Ps ale to jakis znak że jóż któryś raz pisze ub. A wczoraj mi cały serwer pisał żebym go zbanował bo lata na odpale. Przepraszam za tracenie czasu nie nalegam ale @Madziaa<3 jak chcesz to sama spróbuj demko sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Myślisz, że dlaczego każemy wam nagrywać swoje własne dema? GOTV jest posrane i dema maja kilka, kilkanaście godzin dlatego się kraszuje. Dowody masz dostarczyć Ty, nie ja. W takim razie UB. 

Nagraj nawet mikrofalówką, ważne żeby było wszystko dobrze widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Zostałeś odbanowany przez administrację Pochylnia.pl! Temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zaraportuj ten post.

Pozdrawiamy,
Administracja Pochylnia.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...