Skocz do zawartości

Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka pisze ten temat, ponieważ jakiś czas temu chciałem wejść na serwer, ale przy probie łączenia z serwerem wywala mi cs'a i tak niezbyt wiem co jest tego przyczyną :C Próbowałem poszukać jakiś informacji dlaczego tak się dzieje, ale nic w sumie nie znalazłem :C Reinstall też nic nie pomógł więc może wy coś zaradzicie :D Z góry wielkie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2020 o 21:06, LeBrOn #6 napisał:

Sprawdziłem, zrobiłem to o czym tam napisałaś ale nadal mnie wywala :C Jak coś to gram na steam :D

Jeżeli inne serwery działają poprawnie, a problem występuje jedynie na tym serwerze to mogę w 99% napisać że miałem z tym do czynienia i żadna osoba nie była wstanie wskazać problemu. 

 

I trochę wcześniej również, teraz o dziwo działa ale komp jest po ówczesnej zmianie systemu i gruntownym resecie. Nie wiem co tam powoduje ten problem i raczej nie ma opisanego problemu jak z tym walczyć w sieci, szukałem długo .. przez ten czas jedynie NS mnie ratował (niestety), a więc możesz tylko próbować szukać tego na hltv.org , bo tam jedynie nie zaglądałem a czasami pomagają.  

Ale są plusy jechania na ns'ie bo nie masz np limitu brightness ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie przejdź na wersję beta i sprawdź czy rozwiąże to problem.

Kiedyś też miałem podobny problem ale to było na wszystkich serwerach. Powodem tego była niezkatualizowana karta graficzna. Niestety, wątpię, że w Twoim przypadku to pomoże ale nie zaszkodzi spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...