Skocz do zawartości

Odwołanie


Nessy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Nessy
Godzina, data zdarzenia: 19:15 12.01.2020
Mapa: de_mirage only
Opis zdarzenia: Panowie, i panie, ja już mam dość tej administracji, znów mnie zbanował dzieciak który nie potrafi nawet rozpisać demka, Dobrze wiecie jaka jest sytuacja, dlaczego on nadal ma admina xD. Naprawdę z takim podejściem do graczy życzę powodzenia... Zamiast niwelować wadliwą administracje, na dodatek dzieciaków, którzy sami powinni dostać mute pernamentnego z powodu braku mutacji, to jeszcze dostają uprawnienia administracyjne xd. Proszę sprawdzić demko, i pozbyć się wadliwej administracji, bo ja już nie mam sił pisać odwołań od bana za którego niby cheatuje, demka sprawdzacie, nic z nich nie odczytujecie nie widzicie dziwnych akcji, i dostaje YB, i tak w kółko... Byłem sprawdzany już dobre 6-7 razy, myśle że już chyba starczy wam tego sprawdzania, bo ja już nie będę kozłem ofiarnym do banowania. Jest to moję ostatnie odwołanie, Jesli nic się nie zmieni w tej sprawię jako gracz będę mysiał opuścić wasz server dla swojego spokoju. Pozdrawiam czekam na werdykt.
STEAM_ID / IP:

STEAM_1:0:143261636
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-G3K0N- 12h na rozpiskę, ale porządną, a nie w stylu "po pierwsze czitujesz". Chcę zobaczyć wypisaną każdą pojedynczą akcję minutę po minucie, na podstawie których podjąłeś decyzję o zbanowaniu gracza.

 

I tak, od dzisiaj będę dla Was wszystkich wredny. Mam dość waszego opierdalania się jako adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demkohttp://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200112-1217-de_mirage.dem.zip

Ticki: 1 605 120‬‬ do końca

Runda podczas której pod koniec był w pałacach i bez podpowiedzi radaru i bez usłyszenia w celował się przez ściane w przeciwnika, który wchodził w wejście w pałace od strony terro i go zabił.

Dostał już 3 razy bana.

 

2C8513A413F7B69E535AF4B00C1D6C1A816FB51A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, -G3K0N- napisał:

Demkohttp://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200112-1217-de_mirage.dem.zip

Ticki: 1 605 120‬‬ do końca

Runda podczas której pod koniec był w pałacach i bez podpowiedzi radaru i bez usłyszenia w celował się przez ściane w przeciwnika, który wchodził w wejście w pałace od strony terro i go zabił.

Dostał już 3 razy bana.

 

 

O kurczę, podkreślasz ile dostałem banów, tyko teraz pytanie do ciebie, które są nadane prawidłowo ?  Bez usłyszenia ? Lol jak można nie usłyszeć kogoś kto leci bez shifta xd 
aha dodam jeszcze to : Inni ci już zwracali uwagę że nie banuje się za jedną akcję, a ty nadal to robisz xddd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...