Skocz do zawartości

Uwagi dotyczące cs go mod jackpot w cs 1.6


Gumball

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników jak i administrację. Chciałbym zadać kilka propozycji jak i powrotu niektórych rzeczy, a mianowicie:

1. Nowe mapy takie jak całe de_cache nie tylko 2x2, cała mapa de_nuke oraz co najważniejsze powrót mapy css_overpass. Była ona jedna z moich ulubionych. Myślę że dodanie tych oraz kilku innych map urozmaici rozgrywkę graczom, oraz oczywiście nie zaszkodzi.

2. Dodanie oraz powrót niektórych skinów. Oczywiście doceniam waszą pracę i dodanie wielu skinów ale czegoś tu brakuje.. Na przykład więcej karambitów, pistoletów oraz kilka bardziej dopracowanych kos butterfly. Przydałoby się również poprawić skin AK-47 filantrop który wygląda  fatalnie. Przecież jakby nie patrzeć serwer opiera się na skinach.

3. Moją propozycją było by również wzniesienie czyszczenia skinów po tygodniu nieaktywności na serwerze. Ja nie miałem za bardzo czasu grać i.. po moich skinach które miały też swoją wartość.

Myślę że rozpatrzycie mój post oraz pozdrawiam serdecznie. ?

P.s. Od niedawna mam nick ks. Gimbul a nie Gumball jak po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Gumball napisał:

2. Dodanie oraz powrót niektórych skinów. Oczywiście doceniam waszą pracę i dodanie wielu skinów ale czegoś tu brakuje.. Na przykład więcej karambitów, pistoletów oraz kilka bardziej dopracowanych kos butterfly. Przydałoby się również poprawić skin AK-47 filantrop który wygląda  fatalnie. Przecież jakby nie patrzeć serwer opiera się na skinach.

Cs ma ograniczoną ilość modeli

Co do reszty tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 27.01.2020 o 23:20, Gumball napisał:

 

3. Moją propozycją było by również wzniesienie czyszczenia skinów po tygodniu nieaktywności na serwerze. Ja nie miałem za bardzo czasu grać i.. po moich skinach które miały też swoją wartość.

 

o i to będzie najlepsze żeby wyłączyć to w ustawieniach serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...