Skocz do zawartości

Grafik G3K0N


.....

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego programu graficznego używasz? Gimp 2, Photoshop, Inkscape.
Przykłady twoich prac (minmum 5): Niestety dużo zdrobionych prac nie gromadze na swoim kompie, ale kilka znalazłem.

1.

F34042C0461327202C07DBAB17B65A70DA445429 (500×200)

2.

9AE8C3E11C817D056B80FA70786B2381D2AFB7C0

3.

A65D314FBBF1F315C91801FD17E640957CE7EACF

4.

257CD4BB43BF327F7F9BEF19978FEE902A61B9ED

5.

3EE1D3CAC584AED3229B5563B10786591103243E

6.

F6EBB853E30B3FFB685E7785E62695B693002173
Jak dlugo zajmujesz sie grafiką?: Dosyć długo ok. 4 lat.
Staz na forum: Więcej niż miesiąc.
Pełniłeś podobną funkcje?: Tak.
Specjalizacja (sygnatury, avatary, loga, banery): Wszystkie z pobocznych.
Dlaczego Ty?: Sądzę że mogę się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, jak na 4 lata stażu hobbystycznego w grafice to prace są średnie. Uważam, że powinieneś bardziej przysiąść do tutoriali, a z każdym następnym razem dodawać i poznawać nowe możliwości Gimpa bo z niego wiele można wycisnąć.

 

Generalnie jestem na tak bo, fakt możesz im się przydać ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MiniWaLLe napisał:

Szczerze powiedziawszy, jak na 4 lata stażu hobbystycznego w grafice to prace są średnie. Uważam, że powinieneś bardziej przysiąść do tutoriali, a z każdym następnym razem dodawać i poznawać nowe możliwości Gimpa bo z niego wiele można wycisnąć.

 

Generalnie jestem na tak bo, fakt możesz im się przydać ;p

Co do 4 lat praktyki nie kłamie lecz zgadzam się, że te prace jakoś mi zostały i przedstawiają moje zdolności dosyć kiepsko lecz to takie prace robione na szybko i nie usunięte z kompa ;) . Mógłbym udowodnić swoje zdolności robiąc jakiś projekt dla kogoś wymagający większego zaangażowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

Wybacz szczerość ale jak dla mnie prace są beznadziejne jak na 4 lata praktyki. Takie rzeczy a nawet lepsze robi się po tygodniu zapoznawczym z Photoshopem i różnymi poradnikami... Jeśli chciałeś ubiegać się o takie stanowisko to przed złożeniem podania mogłeś chociaż wykonać któreś z obecnych zleceń czy po prostu jedną lepszą pracę ze swoim napisem która przykułaby uwagę innych zamiast wrzucać coś starego nie do końca dopracowanego. Tutaj potrzeba kreatywnego umysłu który podoła ogarnąć temat przy wybrednych zleceniodawcach a biorą pod uwagę fakt że sam nie wpadłeś na ten pomysł aby przygotować coś specjalnie pod podanie tylko świadczy o tym że jednak brakuje Ci tej kreatywności. Póki co jestem na nie. Zaprezentuj nam coś lepszego to może zmienię zdanie na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ab3L napisał:

Wybacz szczerość ale jak dla mnie prace są beznadziejne jak na 4 lata praktyki. Takie rzeczy a nawet lepsze robi się po tygodniu zapoznawczym z Photoshopem i różnymi poradnikami... Jeśli chciałeś ubiegać się o takie stanowisko to przed złożeniem podania mogłeś chociaż wykonać któreś z obecnych zleceń czy po prostu jedną lepszą pracę ze swoim napisem która przykułaby uwagę innych zamiast wrzucać coś starego nie do końca dopracowanego. Tutaj potrzeba kreatywnego umysłu który podoła ogarnąć temat przy wybrednych zleceniodawcach a biorą pod uwagę fakt że sam nie wpadłeś na ten pomysł aby przygotować coś specjalnie pod podanie tylko świadczy o tym że jednak brakuje Ci tej kreatywności. Póki co jestem na nie. Zaprezentuj nam coś lepszego to może zmienię zdanie na tak. 

Zgadzam się z tobą co do tych prac (ostatnio robione na szybko) i spróbuje coś ogarnąć lepszego i opublikować w ciągu najbliszych 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...