Skocz do zawartości

Podanie


kerbi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  kerbi
Wiek:  14
Znajomość SM (0/8) :  0/8
Doświadczenie:  zerowe
SteamID:  fajnie by bylo jak bym wiedzial co to
Link do profilu na STEAM:  fajnie by bylo jak bym wiedzial co to
Link do profilu na Game Tracker:  fajnie by bylo jak bym wiedzial co to
Kontakt: yyy, może być skejp xD nie no, discordzik: kerbi#9724
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Nazywam się Brajan. Mieszkam w województwie wielkopolskim w niewielkij wsi. Uczęszczam do 7klasy szkoły podstawowej. Na co dzień interesuję się koszykówką, piłką ręczną i różnymi służbami mundurowowymi, najbardziej lubię Policję. Przez 14 lat nauczyłem się myśleć przyczynowo-skutkowo. Jestem człowiekiem sumiennym - jeżeli coś zacznę, dążę do osiągnięcia jak najlepszych wyników za udziałem wielkiego wysiłku i angażu. Jestem komunikatywni, mam wielu znajomych i bardzo szybko zapoznaje się w nowym otoczeniu, lecz czasami przeszkadza mi w tym moja wielka nieśmiałość z którą walczę od dzieciństwa. Nie radzę sobie ze stresem. Lubię ludzi którzy wykazują się wielką kulturą. Nie lubię osób zpóźnalski. Osobiście jestem bardzo punktualny. Przewiduję ryzyko, nie lubię robić rzeczy bez przemyślenia nad tym. Mam bardzo duże poczucie chumoru co czasami wychodzi mi na złe. Jestem dociekliwy, zawsze muszę wszystko o wszystkich wiedzieć. Łagodności to ja w sobie nie mam. Daje nadzywczajnie suorwe kary, aby gracze zapamniętali, że ze mną nie ma odwalania na serwerze. Dokładnie wykonuję swoją pracę, staram się wszystko robić idealnie i skutecznie działam. Uwielbiam pomagać innym, właśnie dla tego chcę wstapić w szeregi administracji. Jestem osobą uczciwą, szanuję każdego tak sam i nikogo nie faworyzuję. Nie jestem cierpliwy, chciałbym mieć wszystko od razu, bez czekania. Ławto jest mnie wyporwadzić z równowagi. Podczas wykonywania swojej pracy jestem pewnym siebie. Dąże do uzyskania celu w jak najszybszym tępie. Jestem zdecydowaną osobą i bardzi pracowitą. Bardzo się staram. Kreatywność pasuje do mnie jak najbardziej. Mam dużo ciekawych planów i pomysłów. Prawie nigdy nie ma u mnie takiej sytuacji, żebym nie wiedział co mam robić. Bardzo lubię porządek i czystość, nie nawidzę kiedy mam nieposprzątane moje miejsce pracy. Jestem osobą otwartą, śmiało można mnie pytać o wiele rzeczy. Działam bardzo szybko, nie leniwnie się, wykonuję to co muszę w bardzo szybkim tępie. Bardzo lubię pisać i wymyślać rożne wypracowania. Łącząc tą cechcę z moją kreatywnością, daje to super efekt.Gram długo na serwerach MTA więc wiem doskonale jakie zadania ma administracja serwera. Szybko się uczę i nie mam kłopotów z przyswajaniem nowo zdobytej wiedzy. Nigdy nie przeszkadzam innym w rozgrywce ponieważ nie ma to najmniejszego sensu, co bardziej staram się umilać rozgrywkę graczom poprzez organizowanie wszelakiego typu eventów zresztą sam często uczestniczę w konkursach organizowanych przez graczy oraz administracje tego serwera. Wiem że grono osób chcący dostać tą rangę jest duże ale połowa z nich nie wie z czym wiąże się objęcie tej rangi lecz moja osoba ma tego z pewnością świadomość i jestem w pełni gotowy do objęcia właśnie tej rangi. Mam nadzieję, że moje argumenty przekonają Was do pozytywnego rozpatrzenia mojego podania.


Lambert to kozak 

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...