Skocz do zawartości

Propozycje by Rey :)


Rekomendowane odpowiedzi

@aquax 

1. Nie da się jakoś zmniejszyć HUD ? Wiem, że mogę wyłączyć, ale to trochę dziwne, że żeby zobaczyć ile mam pieniędzy muszę go włączać i wyłączać bo zasłania mi trochę ekran albo mój mózg nieświadomie co chwilę mi przypomina, że on jest niepotrzebny w chwili gdy gram :/           https://zapodaj.net/6f4e0286b70c6.jpg.html

Może da się dodać opcję, w której da się przenieść HUD na np. prawą stronę ekranu i zmienić go na: Małe literki - kasa to wiadomo, jakiś białawy, lekko przezroczysty napis np. 10.55$$, a zamiast samych skrzynek dodać kolorowe literki oznaczające ile mam jakich skrzynek np. jeśli mam 2 różowe skrzynki będzie pisało , 3 czerwone   3   itd Literki były by ustawione pionowo, a hajs na samej górze

2. Wyłączyć to coś wyświetlające się na czacie, albo dodać prawdziwe liczby  https://zapodaj.net/77eab16a1da48.jpg.html

3. Nie myśleliście, żeby zmienić serwer na 128tick ?

4. Dodać skróty /rynek , /ekwipunek itd Żeby za każdym razem nie wchodzić w !go :) I w sumie fajnie by też było jakby nie pokazywały się wiadomości na czacie zaczynające się na  /  albo  ! 

5. Dodać  /menu  - oczywiście byłoby w nim dokładnie to samo co w !go

6. Dodać posiadanie losowego VIP'a do momentu aż ktoś nie wyjdzie z serwera, a nie jak teraz jest do momentu zmiany mapy. Może to troszeczkę przytrzymać graczy na serwerze. Nie będą wychodzili, bo nie będą chcieli stracić VIP'a :) Wiem co piszę :kappa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. !hazard nie działa, a na czacie wyświetla się wiadomość o jego obecności na serwerze

8. Proponuję dodać darmowego VIPa od 22 do 8

9. Czy da się dropnąć skina do kosy z legendarnej skrzynki i czy w ogóle da się dropnąć kosę?

10. Według mnie to jest bez sensu, że niektóre osoby zabierają mi po 8 punktów za zabicie mnie -.- Aby wyjść na zero muszę zrobić 4 kille. Trochę to takie meh.... Proponuję zmniejszyć punkty do 4 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

10. Według mnie to jest bez sensu, że niektóre osoby zabierają mi po 8 punktów za zabicie mnie -.- Aby wyjść na zero muszę zrobić 4 kille. Trochę to takie meh.... Proponuję zmniejszyć punkty do 4  

ilość zabranych punktów zależy wyłącznie od różnicy twoich pkt od osoby, która cię zabiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2020 o 01:10, Lambert napisał:

ilość zabranych punktów zależy wyłącznie od różnicy twoich pkt od osoby, która cię zabiła

No wiem, ale niektóre osoby zabierają nawet po 11 pkt. Jeśli to się nie zmieni to topka nie ma najmniejszego sensu. Takie coś można było zrobić w pierwszych 3 dniach od resetu, żeby każdy miał szansę być w top 15, a nie teraz bo to traci najmniejszy sens zbierania punktów -.- W najlepszym wypadku aby być na 0 muszę zrobić 5 killi (zakładając, że jestem w top 3) i ciągle starać się nie zabić. Taki trochę non stop try hard xD

@aquax 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

11. Proponuję dodać możliwość robienia kontraktów. Na czym polegają? Możemy wymienić 10 takich samych skinów albo 10 skinów o takiej samej jakości na 1 skin o lepszej jakości (albo na losowy albo możemy sobie wybrać na jaki). I najlepiej żeby nie było tak łatwo - aby wymienić te skiny będziemy musieli coś dopłacić np.

niebieski na fioletowy >>> 10 $$

fioletowy na różowy >>> 25 $$

różowy na czerwony >>> 50 $$

czerwony na legendarny >>> 150 $$

Utrudni to trochę grę, przez co posiadanie skórek nie znudzi się tak szybko, i nikt po tygodniu nie zbierze wszystkich możliwych.

A po co to wszystko? Obecnie skiny o kolorze niebieskim i fioletowym są śmieciami, których nikt nie używa (albo bardzo mało osób) i zajmują miejsce w "ekwipunku"

 

Nawiązanie do 9* - Czy da się dropnąć skina do kosy z legendarnej skrzynki i czy w ogóle da się dropnąć kosę? - Proponuję, aby się dało. Zwykły gracz miałby możliwość dropnięcia kosy REALNE 3 %, a VIP 5 %

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...