Skocz do zawartości

Odwołanie znowu od bana :D


PrOsTy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania (Jeżeli ban jest na innym nicku również go podaj.): Mr.SHQIPE
Godzina, data zdarzenia: 12:42 / 12.06.2020
Mapa: de_mirage
Opis zdarzenia: Na poprzedniej mapie faktycznie gralem jak odpalony ale to fartownie strzelalem i nic nie mialem, teraz nastepna mapa sluchac goscia na drewnie bardzo lekko ale moje sluchawki to wychwytuja i co ban bo wiedzialem ze typo w palacu siedzi. 
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:461646234

Link do bana: http://aquax1994.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:461646234&advType=steamid&Submit

Demko: http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200621-1218-de_mirage.dem.zip , http://o25a.gotv.pro/srv55538/auto-20200621-1240-de_mirage.dem.zip

Admin to: Cremuwka chyba.

Nie cheatuje bo mi to nie potrzebne gram na swoim poziomie tak truno to zrozumiec? Co mam specialnie grac na serwie slabo zeby jedynie bana nie dostac? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy wiec od pierwszego demka 

Jest wynik 3:1 podejrzany wychodzi z rampy sie sprawdza pozycji odrazu wcelowywuje sie przez sciane do goscia na deafulcie tzw.(jedynki) i odrazu zabija go bez wiedzy ze tam byl 

Wynik 2:4 podejrzany bez zadnego infa ani nie slyszal gracza odrazu spala kanapke oraz bez zadnej wiedzy podaje info gdzie znajduje sie gracz lecz nie mogl wiedziec gdzie sie znajduje 

Wynik 2:5 podejrzany daje prefire na rampie dla gracza ktory byl ciagle na shift 

wynik 2:7  podejrzany daje one tapa(jeden strzal wykonany,bez zadnych full auto ani nic ) przez smoke bez wiedzy ze tam jest gracz 

wynik 10:3 podejrzany nie widzial mnie lecz popatrzyl sie na mnie przez sciane nie mial prawa o mnie wiedziec.Nie sprawdzajac zadnych pozycji odrazu wcelowywuje sie w miejsce gdzie sie znajdowalem 

11:3 nie sprawdzajac  pozycje odrazu wcelowywuje sie w gracza ktory sie znajduje na drugiej ninjy.W tej samej rundzie dalej sie sprawdzajac odrazu wceluje sie w miejsce gdzie ja sie znajdowalem 

11:4 Rowniez nie sprawdzajac pozycji odrazu dostaje glowe przez boxy .W tej samej rundzie przeskoczyl smoke i odrazu odwraca sie i celuje na gracza przez smoke 

Wynik 11:6 podejrzany daje one tapa idealnie przez smoke 

Kolejne demko 

1 runda podejrzany widzi przez sciane ze gracz wychodzi odrazu wcelowywuje sie w pozycje i prawie go zabija 

Mam nadzieje ze dobrze rozpisalem,pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz chyba sie wypowiedziec moge?

1. Slychac typa bylo chociaz ja go slyszalem :D

2. Wczesniej osoba byla tam :D kanapke spalilem bo z  schodow typ padl, na side tez a kolo rampy bylo z 2 do 3 typow :D

3. Jednego zabilem w glowe pozniej flesha dostalem wiec polecial prifire normalne jak dla mnie.

4. Wydaj sie ze to rampa chyba? Noge bylo widac u mnie mam podiekszona gamme :D *Pamietajac ze na demku jest tick 30 xD a na serwie 64 :D*

5. Team juz wchodzil wiec sprawdzilem szybko pozycje :D

6.Ninja widac glowe :D chlopie z czym do ludzi xD, teammate seskakuje i na radarze byla kropka :D 

7.  normalne jak dla mnie :D na wyzych rangach tak sie gra moi drogi :D

8. fart jak dla mnie :D

i ostatnia runda :D Sluchac z  rampy drewno cicho, Wszystkie pozycje byly sprawdzone nikt palacami nie przechodzil a typ tam byl ale dziwne oj bozie :P naprawde spalone sytuacje mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fart jest jednorazowy a nie dajesz co mecz same one tapy przez smoke 

2.Nie pokazujesz wyzszego poziomu poniewaz masz mg1 a ja mam lema wiec nie reprezentujesz wyzszego gram na globale i supreme i wiem jak graja

3.Nie mogles wiedzec ze jest kanapka byles w glebi rampy pozniej nagle info mowisz o osobie o ktorej nie wiedziales 

4.Mam sluchawki bardzo dobre za ponad 300 zl wszystkie ustawienia dzwieku na maxa wiec nie miales go prawa slyszec 

5.Nie pierwszy twoj ban za czitowanie

6.Bardzo duza ilosc ludzi z wiekszymi rangami skarzy sie ze grasz na odpale i sie nie kryjesz

7."Wszystkie pozycje byly sprawdzone nikt palacami nie przechodzil a typ tam byl ale dziwne oj bozie :P naprawde spalone sytuacje mam" - nie tlumaczy normalnie tylko w taki sposob 

8."Team juz wchodzil wiec sprawdzilem szybko pozycje :D"- w wiekszosci rund wychodzisz pierwszy wiec nie klam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

3:1bylo słychać małe tupnięcie

2:4 +/-

2:5 +/-

2:7 +

10:3 ładne tam palenie głupa na tym bs

11:3 lecisz od razu wcelowany na te skrzynki (nie wiem co to, nie znam miejscówek). Ok, była kropka, widać głowę faktycznie, a skąd wiedziałeś, że jest tam też drugi?

11:4 +/-

11:6 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3:1 Było go słychać -
2:4 Dajesz info gdzie ost mimo że nie mogłeś wiedzieć że tam jest + 
2:5 +/- 
2:7  Tam nic nie było widać + 
10:3 + 
11:3 + 
11:4 Widać jak wbiegasz tam i widać Ci głowę, zaraz po przeskoczeniu strzela 1 raz widać nogę jak przechodzi a potem widać gracza więc go zabija - 
11:6 + 
2 dem 
Było słychać że ktoś gdzieś tam się kręcił dla tego jak wbija z rampy patrzy po miejscówkach 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się ostatni raz bo już wiem ze będzie werdykt zapewne zbanowany.

Na serwerze jest tick 64 ale pamiętajcie, ze na demku jest tick 30. Wierzyc czy nie ale z 2 sytuacje tam powinny być na -.

Gram jak odpalony i dalej będę tak grac. Juz mam praktycznie na 17 serwerach perma za aimbota :P

Tutaj macie demko z jednego meczy kiedy gram z scout na wingmanie:

https://www56.zippyshare.com/v/pM5Qv2IM/file.html
Demko do meczy :P 

Jest sytuacja na dropie kiedy mam scout? skąd wiedziałem ze tam typ będzie? Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...