Skocz do zawartości

Propozycja VIP'a


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Mam kilka propozycji VIP'a:

1. Usunięcie modeli VIP'ów, dlaczego? Po prostu, trudniej jest w nie trafić.

2. Zmniejszenie dodatkowego HP za zabicie. 25hp za killa (chyba za HS, ale nigdy na to uwagi nie zwracałam) to nie jest za dużo? Oczywiście, że jest. Niektórych VIP'ów nie da się zabić przez to bo ciągle mają full życia, a na serwerze jest dużo początkujących lub słabszych graczy. 

3. Poprawienie opisów VIP'a i SVIP'a bo podają złe informacje. Na przykład svip nie ma tak naprawdę 200 kamizelki z kaskiem tylko 100. Svip ma dwa HE, 2 FB i 2 SG (podane jest 1 HE, 2 FB i 1 SG). Pełen magazynek po zabiciu również jest błędny i nawet tego lepiej nie dodawajcie bo to już za mocne by było xD Oby dwa vipy mają podwójny skok. Jeszcze kilka błędów w opisach na pewno jest, ale nie chce mi się sprawdzać. 

4. Proponuję też zwiększyć dla vipów euro co rundę, za zabicie i podłożenie/rozplantowanie paki. 0.01 lub 0.02 to jest dosłownie nic. Chociaż o jedno w górę lub dwukrotność tego byłaby bardziej zadowalająca. Za pakę aktualnie nie dostaje się nic.

Na razie tyle. Najwyżej będę dopisywać lub edytować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie dość, że trudniej trafić to dodatkowo się bugują. Niby patrzą w całkiem inną stronę a nagle strzela prosto w Ciebie (jak znajdę w HLTV to pokażę o co chodzi ale nie dzisiaj)

Jedna propozycja ode mnie.

5. Usunąć albo ograniczyć VipChat, gdyż żywi widzą co martwi na tym chacie napisali i podpowiadają sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • *MiyaGu* zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...