Jump to content
Pochylnia.pl

Zmiany na serwerze


Recommended Posts

W związku z tym iż na forum jesteśmy w trakcie zmian to na serwerze przydało by się to samo.  Mamy całe 2 miesiące na zmiany na serwerze. DD2 odżyło chcę również zabrać się za GXP jak i resztę serwerów. Możecie mi tu pisać co leży na sercu. Nie będę karał za brak cenzury itp. Liczę na dobre odpowiedzi co wam leży na serduchu co jest do dodania co do wyjebania a co do zmian. Aktualnie mam czas na zmiany więc warto go wykorzystać by cały system który jest w trakcie budowy działał jak najlepiej 😉 

Czekam na odpowiedzi. 

Link to post
Share on other sites
  • VisTeR.' pinned this topic
  • 4 weeks later...

Witam

Yyy no więc tak. Ostatnio wszedłem na server po kilkumiesięcznej przerwie i zauważyłem że ilość graczy na serverze nieco podupadła.

Tak na szybko to w oko rzucają mi się 2 minusy, aczkolwiek nie wiem na ile to jest konieczność, że tak być musi a na ile niedopatrzenie.

Raz to punktacja na koniec mapy (3 miejsca jak było wcześniej), myślę że to dodaje nieco smaczku w rywalizacji na mapie.

A dwa to czemu znów jak jest powiedzmy łącznie 4-5 osób to w menu wyboru mapy dalej są te duże a nie "gg". Nawet z tymi permanentymi specami jak nie ma 10 osób to nie powinno losować pomiędzy jakimiś aztecami itp.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...